2019 VİZELİ ANTRENÖR LİSTESİ

Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı
2019 Yılı Vizeli Antrenör Listesi
ALİ SERKAN KÜÇÜK SAMSUN 2.KADEME
ABDULAZİZ SAYDUT VAN 2.KADEME
ABDULLAH KÖSE MUĞLA 3. KADEME
ABDULLAH AHMET GÖKHAN DİZİOĞLU ANKARA 2 KADEME
ABDULLAH OĞUZHAN BEYHAN KONYA 2.KADEME
AFİZ GULİYEV İSTANBUL  
AHMET KÜÇÜK ADIYAMAN 1.KADEME
AHMET EMİN KARPUZCU KONYA 2.KADEME
AHMET HAKAN HAYBER ADIYAMAN 2.KADEME
ALİ DAĞDEVİRENTÜRK ANKARA 2.KADEME
ALİ CİHAN HİZMETLİ ANKARA 1.KADEME
ALİ EGE SAY MERSİN 1.KADEME
ALİ NAZMİ ŞEKERCİ ANKARA 3.KADEME
ALİ ŞÜKRÜ ŞAHİN İZMİR 1.KADEME
ALİ YASİN BAYRAM KASTAMONU 3.KADEME
ALİCAN AYDIN BURSA 2.KADEME
ALPARSLAN ÖZTÜRK AFYONKARAHİSAR 4.KADEME
ARDA ÖKTEM İSTANBUL 1.KADEME
ARDA AYBAR SAMSUN 1. KADEME
ARDA BİRTAN YILMAZ BURSA 1.KADEME
ATEŞ MÜKREMİN YAYLIOĞLU İSTANBUL 3.KADEME
AYHAN ÇAKMUR ANTALYA 2.KADEME
AYHAN ECE BURSA 1.KADEME
AYŞE BEKİROĞLU BURSA 3.KADEME
AYŞE NURAN GÜRBÜZELİ OSMANİYE 2.KADEME
AZAR TAGHIEV ANKARA  
BAHATTİN LEVENT MENKÜER İSTANBUL 1.KADEME
BARIŞ BAHADIR ZONGULDAK 2.KADEME
BARIŞ GÜLER ADIYAMAN 2.KADEME
BARIŞ ÖVÜNÇ BURSA 3.KADEME
BATUHAN AKTAŞ İSTANBUL 1.KADEME
BATUHAN SARSILMAZ İSTANBUL 2.KADEME
BERAT EREN BURSA 1.KADEME
BERKE AYBERK İZMİR 1.KADEME
BERNA ZEYNEP GÜLDOĞAN ANKARA 1.KADEME
BESTE HAZAL GÜREŞ ANKARA 1.KADEME
BOGDAN EUGEN HOREANU ANKARA  
BURAK ORAY İZMİR 2.KADEME
BURAK ÖZDEMİR MUŞ 2.KADEME
BURAK SAMİ UÇAR KONYA 2.KADEME
BÜŞRA ELVEREN İSTANBUL 1.KADEME
BÜŞRA VAROL TRABZON 2.KADEME
BÜŞRA NUR ADALIOĞLU ANKARA 2.KADEME
CAN AYDIN İSTANBUL 2.KADEME
CANDAN UMUT ÖZDEN KOCAELİ 1.KADEME
CANDEMİR HASAN COŞKUN ANKARA 1.KADEME
CEYDA TAŞKIRAN ANKARA 3.KADEME
CİHAT AKTAŞ KAYSERİ 2.KADEME
COŞKUN GÖKDEMİR TRABZON 3.KADEME
ÇİĞDEM ABAZA ESKİŞEHİR 2.KADEME
DAMİR SAYFUTDINOV İSTANBUL 3.KADEME
DENİZ ÖZER ADIYAMAN 1.KADEME
DERYA  TORUN ANKARA 1.KADEME
DİLARA ILIKKAN KONYA 2.KADEME
DUYGU SARITAŞ ANTALYA 2.KADEME
EBRU DAŞTAN ANKARA 2.KADEME
EDANUR BİLGİN KARABÜK 2.KADEME
EGE KARAKURT İSTANBUL 1.KADEME
EGEMEN ACAR ANKARA 1.KADEME
EMİR ÖZKURT İSTANBUL 2.KADEME
EMİR ŞENDUT İZMİR 1.KADEME
EMRE BADEM KONYA 1.KADEME
EMRE ZENGİN BALIKESİR 1.KADEME
EMRE ÇOKAL BURSA 2.KADEME
EMRE YAĞMUR KARAKAŞ ANKARA 2.KADEME
ENES OZAN GÜREŞ ESKİŞEHİR 1.KADEME
ERDOĞAN KIZILDAĞ ANKARA 4.KADEME
ERKAN MALAY İZMİR 1.KADEME
ESRA EKTİ ADANA 2.KADEME
FARUK ZİYA AKGÜMÜŞ İSTANBUL 1.KADEME
FATİH MEHMET AĞLAMAZ ADIYAMAN 2.KADEME
FATİMA İBRAHİMOVA KASTAMONU 1.KADEME
FERDİN ADALI BURSA 1.KADEME
FERHAT ÇİÇEKCİ ANKARA 2.KADEME
FİGEN ÜLKÜ MANİSA 1.KADEME
FİLİZ ERMAN İZMİR 1.KADEME
FURKAN UNUTAN ZONGULDAK 2.KADEME
GABRIELA DUMITRU İSTANBUL 3.KADEME
GİZEM KARACA İSTANBUL 1.KADEME
GÖKHAN AKYALÇIN İSTANBUL 2.KADEME
GÜÇLÜ ÇÖTOK İSTANBUL 1.KADEME
GÜL KARAMAN DENİZLİ 2.KADEME
GÜLŞAH TÜRKAYDIN BOLU 2.KADEME
GÜZİN YALÇIN MERSİN 2.KADEME
HAKAN AKGÜN BURSA 2.KADEME
HAKAN ÖZDEN ESKİŞEHİR 2.KADEME
HAKAN YURDAKOŞ İSTANBUL 1.KADEME
HARUN MİHRİOĞLU İZMİR 2.KADEME
HASAN İŞYAR MUĞLA 2. KADEME
HATİCE DURUKAN ANKARA 1.KADEME
HAYDAR ERGİN ZONGULDAK 2.KADEME
HAYRİ YALÇIN ANKARA 2.KADEME
HAYRİYE GÜL ATLI ADIYAMAN 1.KADEME
HEDİYE KÜÇÜK SAMSUN 2.KADEME
HÜLYA TAŞER ANKARA 2.KADEME
HÜSEYİN ESİNBAY BALIKESİR 2.KADEME
HÜSEYİN HAKAN AYBERK İZMİR 2.KADEME
IEVGENI MYKULOVICH İSTANBUL  
İBRAHİM BACAK KONYA 2.KADEME
İBRAHİM AHMET ANT İZMİR 2.KADEME
İLAYDA KAYAOĞLU ANKARA 1.KADEME
İLKNUR SÜTBAKAN ARICI BURSA 2.KADEME
İPEK İREM ÜLKÜ MANİSA 3.KADEME
İSMAİL EGE ŞİMŞEK ANKARA 1 KADEME
İSMAİL HAKKI KILINÇ BOLU 2.KADEME
KAAN İLTER İSTANBUL 1.KADEME
KAAN ÇALIŞKAN MERSİN 2.KADEME
KADER YILDIRIM BURSA 2.KADEME
KADER ÇELİK KONYA 2.KADEME
KADİR ATAKAN AKÇAY ADANA 2.KADEME
KAMİL ÖZDEMİR İSTANBUL 2.KADEME
KEMAL ARDA KURT ANKARA 2.KADEME
KENAN GÖNDER ANKARA 3.KADEME
LEVENT TEMEL KOCAELİ 1.KADEME
LEYLA  AZIZOVA ANTALYA  
LUTFİ ESER ANTALYA 2. KADEME
MEHMET KARADUMAN KAHRAMANMARAŞ 2.KADEME
MEHMET ALİ DAYANÇ ERZURUM 3.KADEME
MERAL GÖREN İSTANBUL 3.KADEME
MERT UZUNAY BURDUR 2.KADEME
MUCAHİD GÜRBÜZELİ OSMANİYE 1.KADEME
MUHAMMED ESER AFYONKARAHİSAR 2.KADEME
MURAT KANLI İSTANBUL 2.KADEME
MURAT ÖNYAY İSTANBUL 2.KADEME
MURAT NARİN İSTANBUL 3.KADEME
MURTAZA BERKAN ANIL ANTALYA 3.KADEME
MUSA GÜVENÇ KAVAK MERSİN 1.KADEME
MUSTAFA KALENDER ANKARA 2.KADEME
MUSTAFA USLULAR ESKİŞEHİR 2.KADEME
MUSTAFA DENİZ ÜSTÜN İSTANBUL 2.KADEME
MÜCAHİT BARTO BİTLİS 2.KADEME
NACİ KALKAN İZMİR 2.KADEME
NAZİKE GİZEM BAYINDIR KONYA 2.KADEME
NERİMAN AVCI ESKİŞEHİR 2.KADEME
NESRİN ATMACA BALIKESİR 1. KADEME
NEVZAT DUMANOĞLU ERZURUM 2.KADEME
NİHAL GÜMÜŞ SENCER KAHRAMANMARAŞ 1.KADEME
NİSANUR ÖZKALAYCI ADIYAMAN 1.KADEME
NURÇİN ÖCEK İZMİR 1.KADEME
NURİ BERKAY KAYA BURDUR 1.KADEME
OĞUZHAN ŞİMŞEK ANKARA 1.KADEME
OĞUZHAN TAŞKESEN ANKARA 2.KADEME
OKAN KARADENİZ MERSİN 2.KADEME
ONUR ATMACA BALIKESİR 2.KADEME
OSMAN ULUZAMBAK ADIYAMAN 2.KADEME
OSMAN YALÇIN MERSİN 3.KADEME
OZAN SARI ANKARA 2.KADEME
ÖMER KILIÇ İZMİT 3.KADEME
ÖZDEM ASLAN İSTANBUL 2.KADEME
ÖZLEM AKKAYA AFYONKARAHİSAR 2.KADEME
PAVLO SYRACHNSKYY ANKARA  
RAGIP BERENT ÖCEK İZMİR 2.KADEME
RECEP KOÇ ADIYAMAN 3.KADEME
REMZİYE VAROL TRABZON 2.KADEME
SAMİ BURAK ŞENOL SAMSUN 2.KADEME
SELAMİ AKTAŞ TRABZON 2.KADEME
SELÇUK DÖNERKAYA MERSİN 2.KADEME
SELİM KABAKLI İZMİR 1.KADEME
SEMA ECE BURSA 1.KADEME
SEMRA AYDIN İSTANBUL 2.KADEME
SERAP TABAKOĞLU SAKARYA 2.KADEME
SERCİN KOSOVA İZMİR 2.KADEME
SERTAÇ TAHA GÜLDAŞ İSTANBUL 3.KADEME
SİBEL ERGÜL BURSA 2.KADEME
SİBEL KILIÇ ÇORUM 2.KADEME
SİNAN KURAM İSTANBUL 1.KADEME
SÜLEYMAN KARAKURT İZMİR 2.KADEME
ŞENAY GÜNER ANKARA 2.KADEME
TAMER GÖKÇE ANKARA 2.KADEME
TOLGA GÖKALP MUCUR 1.KADEME
TUGAY TURHAN BALIKESİR 1.KADEME
TUĞBA NUR KURU MUĞLA 1.KADEME
TURGAY CANER KOCAELİ 1.KADEME
TURGAY TÜMKUŞ KOCAELİ 2.KADEME
UĞUR AÇIKEL BURSA 2.KADEME
UMUT ULUSALOĞLU İSTANBUL 1.KADEME
VAKIL NASIBOV ANKARA  
VASYL KALYNSKYY İSTANBUL  
VEFAİ TURGAY ADIYAMAN 2.KADEME
VELİ ÇAKMAK ADIYAMAN 1.KADEME
YAĞMUR CESUR ANKARA 3.KADEME
YALÇIN KIRSIRTLI BURSA 1.KADEME
YASİN TARIM KIRIKKALE 2.KADEME
YELİZ İÇEN İSTANBUL 2.KADEME
YILDIRIM KARAKARTAL ANTALYA 1.KADEME
YİĞİT AKDENİZ ANTALYA 2.KADEME
YİĞİT DEMİR ANKARA 1.KADEME
YUNUS SAVAŞ ADIYAMAN 2.KADEME
YUSUF ŞAHİN TRABZON 2.KADEME
YUSUF BARSBUĞA KONYA 3.KADEME