Açık turnuvalarda ikinci gün geride kaldı

Açık turnuvalarda ikinci gün geride kaldı

Konya Selçuklu Uluslararası Spor Salonunda düzenlenen açık turnuvaların ikinci gününde U14 kızlar, U12 erkekler ve U10 kızlar flöre müsabakaları oynandı. Müsabakalar sonucunda ilk 8 arasında yer bularak madalya kazanmaya hak kazanan sporcular ve kulüpler şu şekilde oluştu...

U14 KIZLAR FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Ebru Şahabettinoğlu (Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübü)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Şevval Pelin Cantenar (İstanbul Altınyurt Spor Kulübü)

BRONZ MADALYALAR
3.Elif Venhar Büyüksünnetçi (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)
3.Tuana Atmaca (Balıkesir Ferdi)
5.Lidya Koçgazi (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)
6.Bade Köseoğlu (İstanbul Marmara Eskrim Spor Kulübü)
7.Elif Su Ay (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)
8.Almıla Birçe Durukan (Ankara Ferdi)

Dereceye giren sporculara madalyalarını Başkan Vekilimiz Ahmet Hakan Hayber takdim etti.

IMG_4259

U12 ERKEK FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Halim Yiğit Ünver (Balıkesir Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Kıvanç Kırtay (Balıkesir Ferdi)

BRONZ MADALYALAR
3.Engin Deniz Yılmaz (Mersin Eskrim Spor Kulübü)
3.Denizalp Güçel (Ankara Çankaya Eskrim Spor Kulübü)
5.Erin Yalçın (Ankara Eskrim Spor Kulübü)
6.Berke Akkın (izmir Ferdi)
7.Hasan Umut Dağ (Adıyaman Gölbaşı 75. Yıl Cihan Spor Kulübü)
8.Ömer Dora Işık (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)

Dereceye giren sporculara madalyalarını teknik kurul üyemiz Yusuf Barsbuğa takdim etti.

IMG_4254
U10 KIZLAR FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Elvin Gülışık (Balıkesir Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Alara Atmaca (Balıkesir Ferdi)

BRONZ MADALYALAR
3.Şevval Zeynep Gölcü (Adıyaman Yavuz İlköğretim Okulu Spor Kulübü)
3.Melek Pamuk (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)
5.Doğa Doğan (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)
6.Tuğsem Recepoğlu (Mersin Eskrim Spor Kulübü)
7.İdil Çiçek (Muğla Fethiye Eskrim Spor Kulübü)
8.Irmak Akel (Mersin Eskrim Spor Kulübü)

Dereceye giren sporculara madalyalarını uluslararası eskrim hakemimiz ve müsabaka gözlemcimiz Osman Tansu Tanaçan takdim etti.

IMG_4250

 

IMG_4242

IMG_4078IMG_4076

Estonya'dan Madalya ile Döndük

Bursa'da Kupa Sahipleri Buldu