Alanya’da düzenlenen Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvası sona erdi

Alanya’da düzenlenen Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvası sona erdi

Cumhuriyetimizin 95. yıldönümü nedeniyle düzenlenen Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvası Flöre ve Kılıç müsabakaları Alanya'da bugün oynanan müsabakalarla sona erdi 

Dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde oluştu.

U10 KIZLAR EPE

ALTIN MADALYA 

1.Eda Ustabay (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Ayşe Öztiryaki (İstanbul Ferdi)

BRONZ MADALYALAR 

3.Melis Kartal (İstanbul Ferdi)

3.Zülal Can (Konya Eskrim Spor Kulübü/Konya)

5.Nur Efşan Can (Antalya Ferdi)

6.Elvin Korkmaz (Antalya Ferdi)

7.Kayra Ceylan (Antalya Ferdi)

8.Arya Balcı (İzmir Ferdi)

U12 ERKEKLER KILIÇ

ALTIN MADALYA

1.Arda Tanerler (Bursa Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA

2.Mustafa Can Gül (Bursa Ferdi)

BRONZ MADALYALAR 

3.Nedim Semih Mescioğlu (Bursa Ferdi)

3.Ateş Efe Toker (ICT Spor Kulübü(Ankara)

5.İsmail Çağan Öztürk (Zonguldak Ferdi)

6.Poyraz Kümük (ASP Gençlik Spor Kulübü/Bursa)

7.Toprak Altınçekiç (ASP Gençlik Spor Kulübü/Bursa)

8.Berkan Durmaz (Bursa Ferdi)

U10 KIZLAR KILIÇ

ALTIN MADALYA

1.İrem Melek Bayrak (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Duru Ayşe Özgönül (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

BRONZ MADALYALAR 

3.Irmak Şenoğlu (Bursa Ferdi)

3.Mina Yıldız (İzmir B.Ş. Belediye Gençlik Spor Kulübü/İzmir)

5.Berra Kürek (Manisa Ferdi)

6.Ecrin Duru Başkalar (Eskişehir Demir Spor Kulübü/Eskişehir)

7.Sude Naz Vural (1402 Çubuk Gençlik Spor Kulübü/Ankara)

8.Duru Celep (Eskişehir Demir Spor Kulübü/Eskişehir)

U12 ERKEKLER EPE

ALTIN MADALYA 

1.Doruk Erolçevik (Alanyaspor Kulübü)

GÜMÜŞ MADALYA

2.Mustafa Kemal Göçmen (Antalya Ferdi) 

BRONZ MADALYALAR 

3.Deniz Fergan Öztürk (TED Spor Kulübü/İstanbul)

3.Ahmet Mert Koç (İzmir B.Ş. Belediye Gençlik Spor Kulübü/İzmir)

5.Rüzgar Kalender (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

6.Baturalp Aldemir (Antalya Ferdi)

7.Toprak Tanrıverdi (Denizli Ferdi)

8.Göksu Mert Oran (İzmir Ferdi)U14 KIZLAR EPE

ALTIN MADALYA

1.Aleyna Kılbaş (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Nehir Özlük (Ankara Eskrim ve Pentatlon Spor Kulübü/Ankara)

BRONZ MADALYALAR 

3.Zeynep Gürsu (Antalya Ferdi)

3.Berra Sonyüksek (Antalya Ferdi)

5.Duru Fazlıoğlu (Kocaeli B.Ş. Belediye Kağıt Spor Kulübü/Kocaeli)

6.Irmak Şahin (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

7.Yağmur Sönmüş (Antalya Ferdi)

8.Damlanur Sönmüş (Antalya Ferdi)

U14 KIZLAR KILIÇ

ALTIN MADALYA

1.Begüm Alkaya (Angora Pars Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Betül Ayşe Doğan (Zonguldak Ferdi)

BRONZ MADALYALAR 

3.Duru Naz Tütün (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

3.Pınar Miray Şişik (Parat Ripost Spor Kulübü/İstanbul)

5.Ezgi Koçer (Parat Ripost Spor Kulübü/İstanbul)

6.Serra Macit (Eskişehir Demir Spor Kulübü/Eskişehir)

7.Ekin Haykır (İzmir Ferdi)

8.Duru Duş (Bursa Ferdi)

Dereceye giren sporcular madalyalarını yönetim kurulu üyemiz Murat Pehlivan, Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erdal Tamrak, MHK Koordinatörümüz Erkan Akkaya ile müsabaka gözlemcimiz ve milli hakemimiz Musa Eser'in elinden aldı.

 

 

 

Estonya'dan Madalya ile Döndük

Bursa'da Kupa Sahipleri Buldu