Ankara Açık Turnuvada ilk gün sonuçları

Ankara Açık Turnuvada ilk gün sonuçları

Ankara'da düzenlenen U10-U12-U14 Flöre ve Kılıç Açık Turnuvasında ilk gün müsabakaları tamamlandı.

Günün müsabakaları sonucunda dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde oluştu.

U12 ERKEKLER KILIÇ
ALTIN MADALYA
1.Ateş Efe Toker (ICT Spor Kulübü-Ankara)
GÜMÜŞ MADALYA
2.Arda Tanerler (Bursa Ferdi)
BRONZ MADALYALAR
3.Toprak Altınçekiç (ASP Gençlik Spor Kulübü-Bursa)
3.Mustafa Can Gül (Bursa Ferdi)
5.Nedim Semih Mescioğlu (Bursa Ferdi)
6.Emir Yusuf Köşkdere (Bursa Ferdi)
7.Kanat Cem Onat (Parat Ripost Spor Kulübü-İstanbul)
8.Mete Alp Duru (Parat Ripost Spor Kulübü)

U12 KIZLAR FLÖRE
ALTIN MADALYA
1.Begüm Şahabettinoğlu (Çankaya Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
GÜMÜŞ MADALYA
2.İlayda Bengisu Güler (Gölbaşı Eskrim Spor Kulübü-Adıyaman)
BRONZ MADALYALAR
3.Doğa Neval Ayyüce (Fethiye Eskrim Spor Kulübü-Muğla)
3.Elif Yalçın (Mersin Eskrim Spor Kulübü)
5.Nilsu Çakır (Mersin Eskrim Spor Kulübü)
6.Elvin Gülışık (Balıkesir Eskrim Spor Kulübü)
7.Ceylin Gülışık (Balıkesir Eskrim Spor Kulübü)
8.Ece Gizem Huriel (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)

Dereceye giren sporcular madalyalarını Türkiye Eskrim Federasyonu Genel Sekreteri Yılmaz Portakal'ın elinden aldı.

U10 ERKEKLER FLÖRE
ALTIN MADALYA
1.Issa Ould Ameur (Muğla Ferdi)
GÜMÜŞ MADALYA
2.Melik Ata Boz (Fethiye Eskrim Spor Kulübü-Muğla)
BRONZ MADALYALAR
3.Kuzey Aydemir (Marmara Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)
3.Çağın Akgül (Kocaeli Gençlik Spor Kulübü)
5.Hakkı Rüzgar Elvan (İstanbul Ferdi)
6.Doruk Tosun (Ankara Ferdi)
7.Ömer Yıldırım (Marmara Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)
8.Efe Pınar (ASP Gençlik Spor Kulübü-Bursa Ferdi)

U10 KIZLAR KILIÇ
ALTIN MADALYA
1.Irmak Şenoğlu (Bursa Ferdi)
GÜMÜŞ MADALYA
2.Mina Yıldız (İzmir B.Ş. Belediye Gençlik Spor Kulübü)
BRONZ MADALYALAR
3.Ecrin Duru Başkalar (Eskişehir Demir Spor Kulübü)
3.İrem Melek Bayrak (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)
5.Duru Ayşe Özgönül (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
6.İdil Andıç (Eskişehir Demir Spor Kulübü)
7.Duru Kayalar (Manisa Ferdi)
8.Sude Naz Vural (Çubuk Ankara Gençlik Spor Kulübü)

Dereceye giren sporcular madalyalarını Türkiye Eskrim Federasyonu Teknik Kurul ve Olimpiyat Koordinatörü Recep Koç'un elinden aldı.

U14 ERKEKLER FLÖRE
ALTIN MADALYA
1.Tan Sezer (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)
GÜMÜŞ MADALYA
2.Poyraz Ege İlman (Marmara Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)
BRONZ MADALYALAR
3.Barış Efe Ünver (Göztepe Spor Kulübü-İzmir)
3.Bora Bestel (İstanbul Ferdi)
5.Kayhan Sırmacı (İstanbul Ferdi)
6.Kerem Öcal (Göztepe Spor Kulübü-İzmir)
7.Aras Atasoy (Göztepe Spor Kulübü-İzmir)
8.Poyraz Türker (TED Spor Kulübü-İstanbul)

U14 KIZLAR KILIÇ
ALTIN MADALYA
1.Begüm Alkaya (Angora Pars Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
GÜMÜŞ MADALYA
2.Nil Güngör (Kastamonu Eskrim Spor Kulübü)
BRONZ MADALYALAR
3.Damla Demirkol (Zonguldak Ferdi)
3.Akya Göllü (Pars Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
5.Defne Oruncak (ICT Spor Kulübü-Ankara)
6.Gülin Güven (TED Spor Kulübü-İstanbul)
7.Duru Naz Tütün (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
8.Ayşe Betül Doğan (Zonguldak Ferdi)

Dereceye giren sporcular madalyalarını Türkiye Eskrim Federasyonu MHK Üyesi ve Uluslararası Eskrim Hakemi Abdüssamet Arslan'ın elinden aldı.

Açık Turnuvada bugün oynanacak U14 erkekler kılıç ve kızlar flöre, U12 erkekler flöre ve kızlar kılıç, U10 kızlar flöre ve erkekler kılıç müsabakaları ile sona erecek.

Estonya'dan Madalya ile Döndük

Bursa'da Kupa Sahipleri Buldu