Ankara’da düzenlenen U10-12 ve 14 Flöre-Kılıç Açık Turnuvası sona erdi

Ankara’da düzenlenen U10-12 ve 14 Flöre-Kılıç Açık Turnuvası sona erdi

Dün oynanan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde oluştu.

U14 ERKEKLER KILIÇ

ALTIN MADALYA
1.Tolga Aslan (Bursa Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Burak Efe Emiroğlu (Eskişehir Demir Spor Kulübü)

BRONZ MADALYALAR
3.Alkım Öztürk (Bursa Ferdi)
3.İsmail Tuna Biçicioğlu (Kastamonu Eskrim Spor Kulübü)
5.Ateş Efe Toker (ICT Spor Kulübü-Ankara)
6.Enes Talha Kalender (ANKA Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
7.Ömer Batı Kumla (Bursa Ferdi)
8.Toprak Altınçekiç (ASP Gençlik Spor Kulübü-Bursa)

U12 ERKEKLER FLÖRE

ALTIN MADALYA
1. Kıvanç Kırtay
(Balıkesir Eskrim Spor Kulübü)

GÜMÜŞ MADALYA
2. Erin Yalçın (Ankara Eskrim Spor Kulübü)

BRONZ MADALYALAR
3.Yusufcan Özkoku (Mersin Eskrim Spor Kulübü)
3.Hasan Umut Dağ (Gölbaşı Eskrim Spor Kulübü-Adıyaman)
5.Halim Yiğit Ünver (Balıkesir Eskrim Spor Kulübü)
6.Sarp Öztürk (Marmara Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)
7.Berk Kıran (Ankara Ferdi)
8.Alp Sungur (Balıkesir Eskrim Spor Kulübü)

U14 KIZLAR FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Almıla Birçe Durukan (Ankara Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Şevval Pelin Cantenar (Altınyurt Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)

BRONZ MADALYALAR

3.Ceylin Arden Uzun (İstanbul Ferdi)
3.Ada Arıkan (İstanbul Ferdi)
5.Fatıma Zehra
Anbarlılar (Altınyurt Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)
6.Begüm Şahabettinoğlu (Çankaya Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
7.Elif Su Ay (Fethiye Eskrim Spor Kulübü-Muğla)
8.Lidya
 Koçgazi (Fethiye Eskrim Spor Kulübü-Muğla)

U12 KIZLAR KILIÇ

ALTIN MADALYA
1.Duru
 Kırsırtlı (Bursa Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Ela Suzan Ergezer (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü-Ankara)

BRONZ MADALYALAR
3.Ebrar Nisa Kutlu (Pars Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
3.Eylül Bahar Özden (Samsun Eskrim Spor Kulübü)
5.Ela Güneş (Parat Ripost Spor Kulübü)
6.Akya Göllü (Pars Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
 
7.Ayça Keleş (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü-Ankara)
8.Melike Bahar Doğan (Zonguldak Ferdi)

U10 KIZLAR FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Alara Atmaca (Balıkesir Eskrim Spor Kulübü)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Elvin
 Gülışık (Balıkesir Eskrim Spor Kulübü)

BRONZ MADALYALAR
3.Beren Türkmen (Ankara Ferdi)
3.Tuğsem Recepoğlu (Mersin Eskrim Spor Kulübü)
5.Duru
 İpekoğlu (Kocaeli B.Ş. Belediyesi Kağıt Spor Kulübü)
6.Nur Işık Polat (Altınyurt Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)
7.Gülin Yücel (İstanbul Ferdi)
8.Damla Öztürk (Mersin Eskrim Spor Kulübü)

U10 ERKEKLER KILIÇ

ALTIN MADALYA
1.Tuna Çalışkan (Parat Ripost Spor Kulübü-İstanbul)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Alp Deniz Öcek (İzmir B.Ş. Belediyesi Gençlik Spor Kulübü)

BRONZ MADALYALAR
3.Uluç Eke Güven (Parat Ripost Spor Kulübü-İstanbul)
3.Kuzey Mert Gazi (Anka Gençlik Spor Kulübü-Ankara)
5.Candeniz Berrak (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü-İstanbul)
6.Yavuz Selim Gezer (TED Spor Kulübü-İstanbul)
7.Ege Vapurcu (Bursa Ferdi)
8.Arda Takka (Angora Pars Eskrim Spor Kulübü-Ankara)

Dereceye giren sporcular madalyalarını Türkiye Eskrim Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Pehlivan, Genel Sekreteri Yılmaz Portakal ve MHK Üyesi, Uluslararası Eskrim Hakemi Abdussamet Arslan'ın elinden aldı. 

 

Estonya'dan Madalya ile Döndük

Bursa'da Kupa Sahipleri Buldu