Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvası Alanya ilk gün sonuçları

Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvası Alanya ilk gün sonuçları

Federasyonumuzun 2018-19 faaliyet takviminde yer alan ve Alanya'da düzenlenen Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvası epe ve kılıç müsabakalarının ilk günü geride kaldı

İlk gün müsabakaları sonucunda dereceye giren sporcular ve kulüpleri bu şekilde oluştu.

U10 ERKEKLER EPE

ALTIN MADALYA 

1.Efe Pınar (ASP Gençlik Spor Kulübü/Bursa)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Boğaçhan Erdemir (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

BRONZ MADALYALAR 

3.Mehmet Bertuğ Çeçen (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

3.Sarp Araydın (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

5.Mustafa Çınar Nur (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)

6.Eyüp Atahan Yeğin (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

7.Onur Saraçoğlu (Ayberk Eskrim Spor Kulübü/İzmir)

8.Salim Düzgit (İstanbul Ferdi)

U14 ERKEKLER KILIÇ

ALTIN MADALYA 

1.İsmail Tuna Biçicioğlu (Kastamonu Eskrim Spor Kulübü/Kastamonu)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Tolga Aslan (Bursa Ferdi)

BRONZ MADALYALAR 

3.Enes Talha Kalender (Anka Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

3.Burak Efe Emiroğlu (Eskişehir Demir Spor Kulübü/Eskişehir)

5.Gencer Işık (Bursa Ferdi)

6.Ömer Batu Kumla (Bursa Ferdi)

7.Demir Çilingir (İstanbul Ferdi)

8.Alkım Öztürk (Bursa Ferdi)

U10 ERKEKLER KILIÇ 

ALTIN MADALYA 

1.Berken Bozkuş (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Kuzey Gazi Mert (ANKA Gençlik Spor Kulübü/Ankara)

BRONZ MADALYALAR 

3.Alp Deniz Öcek (İzmir B.Ş. Belediyesi GSK/İzmir)

3.Arda Takka (Angora Pars Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

5.Uluç Eke Güven (Parat Ripost Spor Kulübü/İstanbul)

6.Candeniz Berrak (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

7.Arın Serinkaya (Eskişehir Demir Spor Kulübü/Eskişehir)

8.Yavuz Selim Gezer (TED Spor Kulübü/İstanbul)

U12 KIZLAR EPE

ALTIN MADALYA 

1.Naz Gökkaya (Antalya Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Fahriye Elif Korkmaz (Antalya Ferdi)

BRONZ MADALYALAR 

3.Yağmur Işık (İstanbul Ferdi)

3.İpek Gürsu (Kocaeli B.Ş. Belediye Kağıt Spor Kulübü/Kocaeli)

5.Ela Çolak (Antalya Ferdi)

6.Sıla Yüzer (Antalya Ferdi)

7.Zeynep Sevim Üçkaya (Alanya Spor Kulübü/Antalya)

8.Elif Işılak (Ankara Ferdi)

U14 ERKEKLER EPE

ALTIN MADALYA 

1.Egemen Oktay (Antalya Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Murat Meriç (İzmir B.Ş. Belediyesi GSK/İzmir)

BRONZ MADALYALAR 

3.Halis Efe Elibol (Ankara Eskrim ve Pentatlon Spor Kulübü/Ankara)

3.Yalgın Yeter (TED Spor Kulübü/İstanbul)

5.Ardıç Karan Safçı (İzmir Ferdi)

6.Çınar Öğüt (TED Spor Kulübü/İstanbul)

7.Çağan Aksoy (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)

8.Yarkın Yılmaz (Ankara Eskrim ve Pentatlon Spor Kulübü/Ankara)

U12 KIZLAR KILIÇ

ALTIN MADALYA 

1.Deniz Duvan (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

GÜMÜŞ MADALYA 

2.Ela Güneş (Parat Ripost Spor Kulübü/İstanbul)

BRONZ MADALYALAR 

3.Melike Bahar Doğan (Zonguldak Ferdi)

3.Ebrar Nisa Kutlu (Pars Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

5.Eylül Bahar Özden (Samsun Eskrim Spor Kulübü/Samsun)

6.Ayça Keleş (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

7.Ecrin Çimen (Samsun Eskrim Spor Kulübü/Samsun)

8.Neris Ada Kabadere (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü/Ankara)

Dereceye giren sporcular madalyalarını Genel Sekreterimiz Yılmaz Portakal, Alanya Spor Kulübü Eskrim Şube Koordinatörü Adnan Gökmen, milli hakemler Musa Eser ve Mert Uzunay ile MHK Başkanımız Erkan Akkaya'nın elinden aldı.

Turnuva yarın oynanacak müsabakalarla sona erecek.

 

Estonya'dan Madalya ile Döndük

Bursa'da Kupa Sahipleri Buldu