Veteran Açık Turnuva müsabakaları dün Konya'da oynandı

Veteran Açık Turnuva müsabakaları dün Konya'da oynandı

4 Eylül'de Konya Selçuklu Uluslararası Spor Salonunda başlayan ve 2018-2019 sezonun ilk organizasyonu olan açık turnuvalar, dün oynanan müsabakalarla sona erdi. 9 Eylül Pazar günü U14 ve U10 kızlar, U12 erkekler kılıç, büyükler epe ve veteranlar müsabakaları oynandı.

Veteran müsabakaları sonucunda dereceye giren sporcular şu şekilde oluştu…

ERKEKLER&KADINLAR KILIÇ

ALTIN MADALYA
1.Barış Övünç (Bursa Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Hakan Özden (Eskişehir Demir Spor Kulübü)

BRONZ MADALYALAR
3.Murat Kanlı (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü / İstanbul)
3.Seden Şenoğlu (Bursa Ferdi)

V1 KADINLAR KILIÇ

ALTIN MADALYA
1.Seden Şenoğlu (Bursa Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Filiz Erman (BFM Gençlik Spor Kulübü / İzmir)

BRONZ MADALYA
3.Neslihan Andıç (Eskişehir Demir Spor Kulübü)

V1 ERKEKLER KILIÇ

ALTIN MADALYA
1.Barış Övünç (Bursa Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Hakan Özden (Eskişehir Demir Spor Kulübü)

BRONZ MADALYALAR
3.Murat Kanlı (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü / İstanbul)
3.Önder Işıklan (Başkent Eskrim Spor Kulübü / Ankara)

V2 ERKEKLER KILIÇ

ALTIN MADALYA
1.Ethem Altan Ünsal (Manisa Ferdi)

V3 ERKEKLER KILIÇ

ALTIN MADALYA
1.Mehmet Şafak (Eskişehir Ferdi)

ERKEKLER&KADINLER FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Kadir Atakan Akçay (Adana Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Burak Uzel (İstanbul Ferdi)

BRONZ MADALYALAR
3.Hatice Özden Ezinler (TED Spor Kulübü / İstanbul)
3.Mehmet Şafak (Eskişehir Ferdi)

V1 KADINLAR FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Filiz Erman (BFM Gençlik Spor Kulübü / İzmir)

V1 ERKEKLER FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Kadir Atakan Akçay (Adana Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Burak Uzel (İstanbul Ferdi)

V2 KADINLAR FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Sibel Yıldırım (TED Spor Kulübü / İstanbul)

V3 KADINLAR FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Hatice Özden Ezinler (TED Spor Kulübü / İstanbul)

V3 ERKEKLER FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Mehmet Şafak (Eskişehir Ferdi)

V2 ERKEKLER EPE

ALTIN MADALYA
1.Aydın Kahraman (BFM Eskrim Spor Kulübü / İzmir)

GÜMÜŞ MADALYA
2.A. Ahmet Dizioğlu (TED Spor Kulübü / İstanbul)

BRONZ MADALYALAR
3.Murat Şahabettinoğlu (Çankaya Eskrim Spor Kulübü / Ankara)
 

V3 ERKEKLER EPE

ALTIN MADALYA
1.Cem Şahi (Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Erhan Uçaner (TED Spor Kulübü / İstanbul)

BRONZ MADALYA
3.Nedim Aktürk (Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü)

KADINLAR EPE

ALTIN MADALYA
1.Berune İlimsever (TED Spor Kulübü / İstanbul)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Hatice Özden Ezinler (TED Spor Kulübü / İstanbul)

BRONZ MADALYALAR
3.Birgül Ceran (Konya Eskrim Spor Kulübü)
3.Sibel Galyoncu (Eskişehir Demir Spor Kulübü)

V1 KADINLAR EPE

ALTIN MADALYA
1.Berune İlimsever (TED Spor Kulübü / İstanbul)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Birgül Ceran (Konya Eskrim Spor Kulübü)

BRONZ MADALYALAR
3.Sibel Galyoncu (Eskişehir Demir Spor Kulübü)
3.Gülsen Kaymak (Konya Eskrim Spor Kulübü)

V2 KADINLAR EPE

ALTIN MADALYA
1.Berune İlimsever (TED Spor Kulübü / İstanbul)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Hatice Durukan (Angora Pars Eskrim Spor Kulübü / Ankara)

BRONZ MADALYA
3.Gülsüm Özdemir (Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıt Spor Kulübü)

V3 KADINLAR EPE

ALTIN MADALYA
1.Hatice Özden Ezinler (TED Spor Kulübü / İstanbul)

V1 ERKEKLER EPE

ALTIN MADALYA
1.Hakan Özden (Eskişehir Demir Spor Kulübü)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Ertuğrul Cengiz (Angora Pars Eskrim Spor Kulübü / Ankara)

BRONZ MADALYALAR
3.Özgür Sakınç (Angora Pars Eskrim Spor Kulübü / Ankara)
3.Burak Uzel (İstanbul Ferdi)

Dereceye giren sporculara madalyalarını Modern Pentatlon Federasyonu Başkanı Ramazan Arslantaş ve Konya Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Tuncay Sarıipek takdim etti.

19

20

17

18

16

14

15

13

10

9

8

6

7

5

4

Estonya'dan Madalya ile Döndük

Bursa'da Kupa Sahipleri Buldu