Aralık Ayı Müsabakalarında Görevlendirilen Hakem Atamaları hk.

Federasyonumuzun Aralık ayı içerisinde düzenlenecek olan turnuvalarda MHK tarafından görevlendirilen hakem listeleri asağıdadır. Görevlendirilen hakemlerimizin görev kabul veya redlerini 02 Aralık 2020 Çarşamba günü saat 17:00'a kadar mhk@eskrim.org.tr adresine bildirmeleri gerekmektedir.

 

5-6 Aralık 2020 Adıyaman U14 Kılıç
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Fatih Güneş Adıyaman Milli Hakem
1 Muhammed Can Çiçek Ankara Milli Hakem

 

5-6 Aralık 2020 Bursa U17 Flöre
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Cem Oray İzmir UA Hakem
1 Eren Kılınç Bursa İl Hakemi
2 Ali Öktem Kaçar Eskişehir İl Hakemi

 

5-6 Aralık 2020 Tekirdağ U14-U17 Flöre
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Adnan Özsanat İstanbul Milli Hakem
1 Berkay Katırcı İstanbul Milli Hakem
2 Görkem Bekbulat İstanbul Milli Hakem

 

6-7 Aralık 2020 Kahramanmaraş U17 Epe
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Mehmet Ali Cengiz Adıyaman Milli Hakem
1 Veli Çakmak Adıyaman Milli Hakem

 

12-13 Aralık 2020 İzmir U12-U14 Epe
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Cem Oray İzmir UA Hakem
1 Yücel Ekici Konya Milli Hakem
2 Merve Güristan Afyon Milli Hakem
3 Ali İhsan Güristan Afyon Milli Hakem

 

12-13 Aralık 2020 Karaman U12-U14 Kılıç
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Muhammed Can Çiçek Ankara Milli Hakem
1 Buğra Aker Yılmaz Ankara Milli Hakem
2 Mehmet Fatih Ant Ankara İl Hakemi

 

12-13 Aralık 2020 Trabzon U10-U12-U14 Epe
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Remziye Varol Trabzon İl Hakemi
1 Seda Kavanoz Trabzon İl Hakemi
2 Doğukan Akbulut Trabzon Aday Hakem

 

19-20 Aralık 2020 Adıyaman U17 Flöre
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Mehmet Ali Cengiz Adıyaman Milli Hakem
1 Resul Emre Öntürkler Adıyaman Aday Hakem
2 Murat Eren Solak Adıyaman Aday Hakem

 

19-20 Aralık 2020 Bursa U17 Kılıç
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Muhammed Anasız Eskişehir Milli Hakem
1 Enes Ozan Güreş Eskişehir Milli Hakem
2 Eren Kılınç Bursa İl Hakemi
3 Kuzey Kümük Bursa İl Hakemi

 

19-20 Aralık 2020 İzmir U17 Flöre
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Cem Oray İzmir UA Hakem
1 İpek İrem Ülkü Manisa UA Hakem
2 Fatmanur Gülen Balıkesir İl Hakemi

 

26-27 Aralık 2020 Adıyaman U17 Kılıç
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Fatih Güneş Adıyaman Milli Hakem
1 Mehmet Ali Cengiz Adıyaman Milli Hakem
2 Resul Emre Öntürkler Adıyaman Aday Hakem

 

26-27 Aralık 2020 Ankara U12-U14 Kılıç
No  Adı Soyadı Bölgesi Kademesi
Göz. Ayşe Begümhan Şeker Ankara UA Hakem
1 Atakan İslam Hezer Ankara Milli Hakem
2 Buğra Aker Yılmaz Ankara Milli Hakem
3 Muhammed Can Çiçek Ankara Milli Hakem
4 Mehmet Fatih Ant Ankara İl Hakemi
5 Umut Kaya  Ankara İl Hakemi

Eskrimciler Bolu'da Kampta

Hoş Geldin 2021!