Kartal Eskrim Performans Merkezi Çalışmaları Hakkında Duyuru!

 

Gençlik Olimpiyatları, Dünya veya Avrupa Şampiyonalarının her kategorisindeki milli takımlarına seçilebilmek, millİ takımlar düzeyinde olan eskrimcilerimizin potansiyellerini ve rekabet yeteneklerini arttırmak, performans seviyelerini yükseltmek amacıyla İstanbul ilindeki veya istemeleri halinde yakın çevre illerdeki (Kocaeli, Bursa, Eskişehir, Ankara) U14,U17,Gençler ve Büyükler Türkiye Klasman Puan Sistemi sıralamasında ilk on altıda bulunan sporcuların;  aşağıda belirtilen günler ve saatlerde çalışmalara katılmaları gerekmektedir.

 

2022 Dakar Gençlik Olimpiyatları ile her seviyedeki milli takımların belirlenmesinde, bu merkezde yapılacak çalışmalara katılan sporcular takip edilecek olup, değerlendirmeler yapılırken dikkate alınacaktır.

 

Yapılacak çalışmalar; “Federasyonumuzun Milli Takımları Hazırlık Faaliyeti” kapsamında olup, yukarıda belirtilen kriterler kapsamında katılacak tüm sporcuların Federasyon Talimatlarına, milli takımlarla ilgili kurallara ve bütün mevzuatlarına uygun bir şekilde hareket etmeleri gerekmektedir.

 

Buna göre; tüm sporcuların aşağıda belirtilen haftalık programa titizlikle uyması gerekmektedir. Çalışmalara katılım sorumluluğu öncelikle sporcuya ve sporcunun mensubu bulunduğu kulübe aittir.

 

03.12.2019 Salı (dahil) gününden itibaren

Salı ve Perşembe günleri katılım zorunludur!

 

Sorumlu Antrenör

BARIŞ GÜLER

 

istanbul_performans_merkezi

 

Önemli Not:

1- Program ile ilgili sporculara herhangi bir ödeme yapılmayacaktır.

2- Ulaşım sporcuların kendisi veya kulübü tarafından sağlanacaktır.

3- Teknik dersler belirtilen saatlerde sorumlu antrenör veya antrenörünüz tarafından yapılacaktır.

 

İlgililere ilanen duyurulur,

Teknik Kurul Koordinatörlüğü

Eskrimciler Bolu'da Kampta

Hoş Geldin 2021!