U14 Avrupa Yıldızlar Circuit Turnuvaları Katılım İşlemleri hk.

YURT DIŞI TURNUVALAR KATILIM BEDELLERİ


Federasyonumuz 2018-2019 Faaliyet Programında bulunan (CEE) yurtdışı turnuvalara, Milli Takım Sporcularının Belirlenmesi ve Temsil Görevi Verilmesi Talimatı hükümlerine göre katılmak isteyen sporcuların Federasyon banka hesabına ödemeleri gereken katılım bedeli ile bu konu ile ilgili tarihler aşağıda belirtilmiştir.
 
CEE U14 turnuvalarına; Katılım bedeli 300 TL dir.

Turnuvalar Son katılım başvuru tarihleri, turnuvanın başlama tarihinden 21 gün öncesidir. Bu tarih hafta sonuna denk geliyorsa ilk iş günü son başvuru tarihidir.
 
Söz konusu turnuvalara katılım göstermek isteyen kafilelere her kategori icin hakem desteği verilecek olup katılım gösteren tüm vizeli antrenör ve sporculara pasaport kullandırılacaktır.
 
Turnuvalara katılacak kafileler; kendileri, bölgeleri veya kulüpleri tarafından tüm ulaşım, konaklama, transfer ve maç kayıt ücretleri katılımcılara ait olmak üzere tüm organizasyonlarını yapmakla yükümlüdürler.
 
İlgililere ilanen duyurulur.
 
TÜRKİYE ESKRİM FEDERASYONU  BAŞKANLIĞI
HALKBANK
ŞUBE KODU:1523-GERSAN ŞUBE                                               
HESAP NO:16100002                                                                     
IBAN NO: TR 06 0001 2001 5230 0016 1000 02
 
DİKKAT EDİLECEK KONULAR:


1- Belirtilen katılım bedeli yukarıdaki federasyon hesabına yatırılacaktır.
2- Başvuruların sadece nihalizgi@eskrim.org.tr mail adresine yapılması gerekmektedir (Mailiniz üzerinden geri dönüş yapılacaktır).
3- Yukarıda belirtilen turnuvalara katılım gösterecek sporcuların antrenörleri de bu müsabakalara teknik kurul onayı ile katılabilirler. Antrenörlerden Katılım bedeli alınmayacaktır.
4-Turnuvaların son başvuru tarihine kadar yurt dışı turnuvalar katılım formu doldurularak federasyonumuza başvuru yapılması ve bu form ile birlikte Katilim bedeli dekontunun gönderilmesi gerekmektedir.
5-U14 CEE Circuit turnuvasına katılacak olan sporcu ve antrenörlerinin milli takım eşofmanı giymeleri zorunludur.