SPONSORLUK

Türkiye Eskrim Federasyonu, Türkiye'de eskrim sporunu geliştirmek, genç yetenekleri eskrimle tanıştırmak ve Türk eskriminin uluslararası arenadaki başarılarını arttırmak amacıyla 1923 yılında kurulmuştur. Türkiye Eskrim Federasyonu mütevazı bütçesiyle son yıllarda, uluslararası arenada birçok önemli başarıya imza atmıştır. Federasyonumuz, idari ve sportif başarıların yanı sıra eğitim alanında da hakem, antrenör ve sporcularımızın eğitim süreçlerine de olumlu katkılar sağlamıştır.
 
Türkiye Eskrim Federasyonu, Türk eskrimini geleceğe taşımak için, daha çok genç yeteneği eskrimle tanıştırmayı planlamaktadır.
 
Uluslararası düzeydeki turnuva ve müsabakalara katılım, federasyonumuzun eğitim faaliyetleri ve yürüttüğü projeler yüksek maliyetlerle gerçekleştirilmektedir. Türkiye Eskrim Federasyonu, bütçesinin önemli bir kısmını yeni sponsorlarının katkılarıyla karşılamayı planlamaktadır
 
Federasyonumuzun etkinliklerine katkıda bulunarak önemli projelerimizin gerçekleştirilmesini sağlayan kuruluşlar, başarılarımızın zenginleşmesine destek olmanın yanı sıra kendi marka bilinirliklerini arttırarak, en doğru bütçeyle hedefledikleri kitlelere en etkin şekilde ulaşacaklardır.
 
Türkiye Eskrim Federasyonu, yeni başarılara imza atarken, belirlediği hedeflere ulaşırken; kendisine destek veren yeni kurum ve kuruluşları, yeni sponsorları ve yeni takım arkadaşlarını yanında görmekten heyecan ve mutluluk duyacaktır.