2019 VİZELİ ANTRENÖR LİSTESİ

1 ALİ SERKAN KÜÇÜK SAMSUN 2.KADEME
2 ALPARSLAN ÖZTÜRK AFYONKARAHİSAR 4.KADEME
3 ABDULAZİZ SAYDUT VAN 2.KADEME
4 ABDULLAH KÖSE MUĞLA 3. KADEME
5 ABDULLAH AHMET GÖKHAN DİZİOĞLU ANKARA 2 KADEME
6 ABDULLAH OĞUZHAN BEYHAN KONYA 2.KADEME
7 AFİZ GULİYEV İSTANBUL 1.KADEME
8 AHMET KÜÇÜK ADIYAMAN 1.KADEME
9 AHMET EMİN KARPUZCU KONYA 2.KADEME
10 AHMET HAKAN HAYBER ADIYAMAN 2.KADEME
11 ALİ DAĞDEVİRENTÜRK ANKARA 2.KADEME
12 ALİ CİHAN HİZMETLİ ANKARA 1.KADEME
13 ALİ EGE SAY MERSİN 1.KADEME
14 ALİ NAZMİ ŞEKERCİ ANKARA 3.KADEME
15 ALİ ŞÜKRÜ ŞAHİN İZMİR 1.KADEME
16 ALİ YASİN BAYRAM KASTAMONU 3.KADEME
17 ALİCAN AYDIN BURSA 2.KADEME
18 ARDA ÖKTEM İSTANBUL 1.KADEME
19 ARDA AYBAR SAMSUN 1. KADEME
20 ARDA BİRTAN YILMAZ BURSA 1.KADEME
21 ATEŞ MÜKREMİN YAYLIOĞLU İSTANBUL 3.KADEME
22 AYHAN ÇAKMUR ANTALYA 3.KADEME
23 AYHAN ECE BURSA 1.KADEME
24 AYŞE BEKİROĞLU BURSA 3.KADEME
25 AYŞE NURAN GÜRBÜZELİ BURDUR 2.KADEME
26 AZAR TAGHIEV ANKARA 1.KADEME
27 BAHATTİN LEVENT MENKÜER İSTANBUL 1.KADEME
28 BARIŞ ÖVÜNÇ BURSA 3.KADEME
29 BARIŞ BAHADIR ZONGULDAK 2.KADEME
30 BARIŞ GÜLER ADIYAMAN 2.KADEME
31 BATUHAN SARSILMAZ İSTANBUL 2.KADEME
32 BATUHAN AKTAŞ İSTANBUL 1.KADEME
33 BELKIS KOÇ KIRŞEHİR 2.KADEME
34 BERAT EREN BURSA 1.KADEME
35 BERKE AYBERK İZMİR 1.KADEME
36 BERNA ZEYNEP GÜLDOĞAN ANKARA 1.KADEME
37 BESTE HAZAL GÜREŞ ANKARA 1.KADEME
38 BOGDAN EUGEN HOREANU ANKARA  
39 BURAK ORAY İZMİR 2.KADEME
40 BURAK ÖZDEMİR MUŞ 2.KADEME
41 BURAK SAMİ UÇAR KONYA 2.KADEME
42 BÜŞRA VAROL TRABZON 2.KADEME
43 BÜŞRA ELVEREN İSTANBUL 1.KADEME
44 BÜŞRA NUR ADALIOĞLU ANKARA 1.KADEME
45 CAN AYDIN İSTANBUL 2.KADEME
46 CANDAN UMUT ÖZDEN KOCAELİ 1.KADEME
47 CANDEMİR HASAN COŞKUN ANKARA 1.KADEME
48 CEYDA TAŞKIRAN ANKARA 3.KADEME
49 CİHAT AKTAŞ KAYSERİ 2.KADEME
50 COŞKUN GÖKDEMİR TRABZON 3.KADEME
51 ÇİĞDEM ABAZA ESKİŞEHİR 2.KADEME
52 DAMİR SAYFUTDINOV İSTANBUL 3.KADEME
53 DAMLA MUHACİR AKSARAY 2.KADEME
54 DENİZ ÖZER ADIYAMAN 1.KADEME
55 DERYA  TORUN ANKARA 1.KADEME
56 DİLARA ILIKKAN KONYA 2.KADEME
57 DOĞUKAN KALKAN İZMİR 1.KADEME
58 DUYGU SARITAŞ ANTALYA 2.KADEME
59 EBRU DAŞTAN ANKARA 2.KADEME
60 EDANUR BİLGİN KARABÜK 2.KADEME
61 EGE KARAKURT İSTANBUL 1.KADEME
62 EGEMEN ACAR ANKARA 1.KADEME
63 EMİR ÖZKURT İSTANBUL 2.KADEME
64 EMİR ŞENDUT İZMİR 1.KADEME
65 EMRE ÇOKAL BURSA 2.KADEME
66 EMRE BADEM KONYA 1.KADEME
67 EMRE IŞIK İSTANBUL 3.KADEME
68 EMRE ZENGİN BALIKESİR 1.KADEME
69 EMRE YAĞMUR KARAKAŞ ANKARA 2.KADEME
70 ENES EMRE MISTAK KARABÜK 2.KADEME
71 ENES OZAN GÜREŞ ESKİŞEHİR 1.KADEME
72 ERDOĞAN KIZILDAĞ ANKARA 4.KADEME
73 ERHAN KAYA ELAZIĞ 1.KADEME
74 ERKAN MALAY İZMİR 1.KADEME
75 ESRA EKTİ ADANA 2.KADEME
76 FARUK ZİYA AKGÜMÜŞ İSTANBUL 1.KADEME
77 FATİH GÜNEŞ ADIYAMAN 2.KADEME
78 FATİH MEHMET AĞLAMAZ ADIYAMAN 2.KADEME
79 FATİMA İBRAHİMOVA KASTAMONU 1.KADEME
80 FERDİN ADALI BURSA 1.KADEME
81 FERHAT ÇİÇEKCİ ANKARA 2.KADEME
82 FİGEN ÜLKÜ MANİSA 1.KADEME
83 FİLİZ ERMAN İZMİR 1.KADEME
84 FURKAN DOĞAN ANKARA 2.KADEME
85 FURKAN UNUTAN ZONGULDAK 2.KADEME
86 GABRIELA DUMITRU İSTANBUL 3.KADEME
87 GİZEM KARACA İSTANBUL 1.KADEME
88 GÖKHAN AKYALÇIN İSTANBUL 2.KADEME
89 GÜÇLÜ ÇÖTOK İSTANBUL 1.KADEME
90 GÜL KARAMAN DENİZLİ 2.KADEME
91 GÜLŞAH TÜRKAYDIN BOLU 2.KADEME
92 GÜZİN YALÇIN MERSİN 2.KADEME
93 HAKAN AKGÜN BURSA 2.KADEME
94 HAKAN ÖZDEN ESKİŞEHİR 2.KADEME
95 HAKAN YURDAKOŞ İSTANBUL 1.KADEME
96 HARUN MİHRİOĞLU İZMİR 2.KADEME
97 HASAN İŞYAR MUĞLA 2. KADEME
98 HATİCE DURUKAN ANKARA 1.KADEME
99 HAYDAR ERGİN ZONGULDAK 2.KADEME
100 HAYRİ YALÇIN ANKARA 2.KADEME
101 HAYRİYE GÜL ATLI ADIYAMAN 1.KADEME
102 HEDİYE KÜÇÜK SAMSUN 2.KADEME
103 HÜLYA TAŞER ANKARA 2.KADEME
104 HÜSEYİN ESİNBAY BALIKESİR 2.KADEME
105 HÜSEYİN HAKAN AYBERK İZMİR 2.KADEME
106 IEVGENI MYKULOVICH İSTANBUL  
107 İBRAHİM BACAK KONYA 2.KADEME
108 İBRAHİM AHMET ANT İZMİR 2.KADEME
109 İLAYDA KAYAOĞLU ANKARA 1.KADEME
110 İLKNUR SÜTBAKAN ARICI BURSA 2.KADEME
111 İPEK İREM ÜLKÜ MANİSA 3.KADEME
112 İSMAİL EGE ŞİMŞEK ANKARA 1 KADEME
113 İSMAİL HAKKI KILINÇ BOLU 2.KADEME
114 KAAN ÇALIŞKAN MERSİN 2.KADEME
115 KAAN İLTER İSTANBUL 1.KADEME
116 KADER YILDIRIM BURSA 2.KADEME
117 KADER ÇELİK KONYA 2.KADEME
118 KADİR ATAKAN AKÇAY ADANA 2.KADEME
119 KAMİL ÖZDEMİR İSTANBUL 2.KADEME
120 KEMAL ARDA KURT ANKARA 2.KADEME
121 KENAN GÖNDER ANKARA 3.KADEME
122 KOREL YILDIZ İSTANBUL 1.KADEME
123 LEVENT TEMEL KOCAELİ 1.KADEME
124 LEYLA  AZIZOVA ANTALYA  
125 LUTFİ ESER ANTALYA 2. KADEME
126 MEHMET KARADUMAN KAHRAMANMARAŞ 2.KADEME
127 MEHMET ALİ DAYANÇ ERZURUM 3.KADEME
128 MEHMET BAHTIM KAYA ANKARA 2.KADEME
129 MERAL GÖREN İSTANBUL 3.KADEME
130 MERT UZUNAY BURDUR 2.KADEME
131 MUCAHİD GÜRBÜZELİ OSMANİYE 1.KADEME
132 MUHAMMED ESER AFYONKARAHİSAR 2.KADEME
133 MURAT NARİN İSTANBUL 3.KADEME
134 MURAT KANLI İSTANBUL 2.KADEME
135 MURAT ÖNYAY İSTANBUL 2.KADEME
136 MURTAZA BERKAN ANIL ANTALYA 3.KADEME
137 MUSA GÜVENÇ KAVAK MERSİN 1.KADEME
138 MUSTAFA KALENDER ANKARA 2.KADEME
139 MUSTAFA USLULAR ESKİŞEHİR 2.KADEME
140 MUSTAFA DENİZ ÜSTÜN İSTANBUL 2.KADEME
141 MÜCAHİT BARTO BİTLİS 2.KADEME
142 NACİ KALKAN İZMİR 2.KADEME
143 NAZİKE GİZEM BAYINDIR KONYA 2.KADEME
144 NERİMAN AVCI ESKİŞEHİR 2.KADEME
145 NESRİN ATMACA BALIKESİR 1. KADEME
146 NEVZAT DUMANOĞLU ERZURUM 2.KADEME
147 NİHAL GÜMÜŞ SENCER KAHRAMANMARAŞ 1.KADEME
148 NİSANUR ÖZKALAYCI ADIYAMAN 1.KADEME
149 NURÇİN ÖCEK İZMİR 1.KADEME
150 NURİ BERKAY KAYA BURDUR 1.KADEME
151 OĞUZHAN TAŞKESEN ANKARA 2.KADEME
152 OĞUZHAN ŞİMŞEK ANKARA 1.KADEME
153 OKAN KARADENİZ MERSİN 2.KADEME
154 ONUR ATMACA BALIKESİR 2.KADEME
155 OSMAN YALÇIN MERSİN 3.KADEME
156 OSMAN ULUZAMBAK ADIYAMAN 2.KADEME
157 OZAN SARI ANKARA 2.KADEME
158 ÖMER KILIÇ İZMİT 3.KADEME
159 ÖMER AYDIN KIBRIS 3.KADEME
160 ÖZDEM ASLAN İSTANBUL 2.KADEME
161 ÖZLEM AKKAYA AFYONKARAHİSAR 2.KADEME
162 PAVLO SYRACHNSKYY ANKARA  
163 RAGIP BERENT ÖCEK İZMİR 2.KADEME
164 RECEP KOÇ ADIYAMAN 3.KADEME
165 REMZİYE VAROL TRABZON 2.KADEME
166 RUMEN MARİNOV KAMADZHIEV ANKARA  
167 SAMET KOÇ MALATYA 2.KADEME
168 SAMET GÜL ANKARA 2.KADEME
169 SAMİ BURAK ŞENOL SAMSUN 2.KADEME
170 SEDEN ŞENOĞLU BURSA 1.KADEME
171 SELAMİ AKTAŞ TRABZON 2.KADEME
172 SELÇUK DÖNERKAYA MERSİN 2.KADEME
173 SELİM KABAKLI İZMİR 1.KADEME
174 SEMA ECE BURSA 1.KADEME
175 SEMRA AYDIN İSTANBUL 2.KADEME
176 SERAP TABAKOĞLU SAKARYA 2.KADEME
177 SERCİN KOSOVA İZMİR 2.KADEME
178 SERTAÇ TAHA GÜLDAŞ İSTANBUL 3.KADEME
179 SİBEL KILIÇ ÇORUM 2.KADEME
180 SİBEL ERGÜL BURSA 2.KADEME
181 SİNAN KURAM İSTANBUL 1.KADEME
182 SÜLEYMAN KARAKURT İZMİR 2.KADEME
183 ŞENAY GÜNER ANKARA 2.KADEME
184 TAMER GÖKÇE ANKARA 2.KADEME
185 TOLGA GÖKALP İZMİR 1.KADEME
186 TUGAY TURHAN BALIKESİR 1.KADEME
187 TUĞBA NUR KURU MUĞLA 1.KADEME
188 TURGAY CANER KOCAELİ 2.KADEME
189 TURGAY TÜMKUŞ KOCAELİ 2.KADEME
190 UĞUR AÇIKEL BURSA 2.KADEME
191 UĞUR BARTU HAKTANIR ANKARA 1.KADEME
192 UMUT ULUSALOĞLU İSTANBUL 1.KADEME
193 VAKIL NASIBOV ANKARA 1.KADEME
194 VASYL KALYNSKYY İSTANBUL  
195 VELİ ÇAKMAK ADIYAMAN 1.KADEME
196 YAĞMUR CESUR ANKARA 3.KADEME
197 YALÇIN KIRSIRTLI BURSA 1.KADEME
198 YASİN TARIM KIRIKKALE 2.KADEME
199 YELİZ İÇEN İSTANBUL 2.KADEME
200 YILDIRIM KARAKARTAL ANTALYA 1.KADEME
201 YİĞİT AKDENİZ ANTALYA 2.KADEME
202 YİĞİT DEMİR ANKARA 1.KADEME
203 YUNUS SAVAŞ ADIYAMAN 2.KADEME
204 YUNUS KURTULUŞ İSTANBUL 1.KADEME
205 YUSUF BARSBUĞA KONYA 3.KADEME
206 YUSUF ŞAHİN TRABZON 2.KADEME
207 ZERRİN KADAK ADIYAMAN 2.KADEME