2021 Vizeli Antrenör Listesi

TÜRKİYE ESKRİM FEDERASYONU
2021 YILI VİZELİ ANTRENÖR LİSTESİ 
1 ABDULAZİZ SAYDUT 2.KADEME VAN
2 ABDULLAH KÖSE 3.KADEME MUĞLA
3 AFİZ GULİYEV 1.KADEME İSTANBUL
4 AHMET CEM ERİM 1.KADEME KOCAELİ
5 AHMET EMİN KARPUZCU 2.KADEME KONYA
6 AHMET HAKAN HAYBER 2.KADEME ADIYAMAN
7 ALİ DAĞDEVİRENTÜRK 2.KADEME ANKARA
8 ALİ CİHAN HİZMETLİ 1.KADEME ANKARA
9 ALİ EGE SAY 1.KADEME ANKARA
10 ALİ NAZMİ ŞEKERCİ 3.KADEME ANKARA
11 ALİ SERKAN KÜÇÜK 2.KADEME SAMSUN
12 ALİ ŞÜKRÜ ŞAHİN 1.KADEME İZMİR
13 ALİ YASİN BAYRAM 3.KADEME KASTAMONU
14 ALİCAN AYDIN 2.KADEME BURSA
15 ALPARSLAN ÖZTÜRK 4.KADEME AFYONKARAHİSAR
16 ALPER AKKUŞ 1.KADEME MERSİN
17 ARDA BİRTAN YILMAZ 1.KADEME BURSA
18 ASLI KANLI 1.KADEME İSTANBUL
19 ATAKAN İSLAM HEZER 1.KADEME ANKARA
20 ATEŞ MÜKREMİN YAYLIOĞLU 3.KADEME İSTANBUL
21 AYBÜKE ÖZTÜRKMEN ALSULU 1.KADEME ANKARA
22 AYHAN ÇAKMUR 3.KADEME MERSİN
23 AYHAN ECE 1.KADEME BURSA
24 AYŞE BEKİROĞLU 3.KADEME BURSA
25 AYŞE NURAN GÜRBÜZELİ 2.KADEME OSMANİYE
26 BARIŞ BAHADIR 2.KADEME ZONGULDAK
27 BARIŞ GÜLER 2.KADEME İSTANBUL
28 BARIŞ ÖVÜNÇ 3.KADEME BURSA
29 BATUHAN AKTAŞ 1.KADEME İSTANBUL
30 BATUHAN SARSILMAZ 2.KADEME İSTANBUL
31 BERAT EREN 1.KADEME BURSA
32 BERKAN SARICA 1.KADEME BOLU
33 BERKE AYBERK 2.KADEME İZMİR
34 BESTE HAZAL GÜREŞ 1.KADEME ANKARA
35 BOGDAN  EUGEN HOREANU   ANKARA
36 BUMİN KAĞAN ÖZDEMİR 1.KADEME ERZURUM
37 BURAK ORAY 2.KADEME İZMİR
38 BURAK ÖZDEMİR 2.KADEME SİVAS
39 BÜŞRA ELVEREN 1.KADEME İSTANBUL
40 BÜŞRA VAROL 2.KADEME ORDU
41 BÜŞRA NUR ADALIOĞLU 1.KADEME ANKARA
42 CAN AYDIN 2.KADEME İSTANBUL
43 CANAN TUTUK 1.KADEME GAZİANTEP
44 CANDEMİR HASAN ÇOŞKUN 1.KADEME ANKARA
45 CEYDA TAŞKIRAN 3.KADEME ANKARA
46 CİHAT AKTAŞ 2.KADEME ANKARA
47 COŞKUN GÖKDEMİR 3.KADEME TRABZON
48 ÇİĞDEM ABAZA 2.KADEME ESKİŞEHİR
49 DERYA TORUN 1.KADEME ANKARA
50 DOĞUKAN KALKAN 1.KADEME İZMİR
51 EBRU DAŞTAN 2.KADEME SAKARYA
52 EDANUR BİLGİN 2.KADEME KARABÜK
53 EGE KARAKURT 1.KADEME İSTANBUL
54 EGEMEN ACAR 1.KADEME ANKARA
55 EMİR ÖZKURT 2.KADEME İSTANBUL
56 EMİR ŞENDUT 1.KADEME İZMİR
57 EMRE BADEM 2.KADEME KONYA
58 EMRE ÇOKAL 2.KADEME ANKARA
59 EMRE YAĞMUR KARAKAŞ 2.KADEME ANKARA
60 ENES EMRE MISTAK 2.KADEME KARABÜK
61 ENES OZAN GÜREŞ 1.KADEME ESKİŞEHİR
62 ERDOĞAN KIZILDAĞ 4.KADEME ANKARA
63 ERHAN KAYA 1.KADEME ELAZIĞ
64 ERKAN MALAY 1.KADEME İZMİR
65 ESRA MUNZUR 2.KADEME ADANA
66 FARUK ZİYA AKGÜMÜŞ 1.KADEME İSTANBUL
67 FATİH GÜNEŞ 2.KADEME ADIYAMAN
68 FATİH MEHMET AĞLAMAZ 2.KADEME ADIYAMAN
69 FATİMA İBRAHİMOVA 1.KADEME KASTAMONU
70 FERHAT ÇİÇEKCİ 2.KADEME ANKARA
71 FİGEN ÜLKÜ 1.KADEME MANİSA
72 FİGEN HEPER 1.KADEME ESKİŞEHİR
73 FİLİZ ÖZTÜRK 1.KADEME İZMİR
74 FURKAN UNUTAN 2.KADEME ZONGULDAK
75 GABRIELA DUMITRU 2.KADEME İSTANBUL
76 GÖKHAN AKYALÇIN 2.KADEME İSTANBUL
77 GÜÇLÜ ÇÖTOK 1.KADEME İSTANBUL
78 GÜL BİRCAN 2.KADEME DENİZLİ
79 GÜLŞAH TÜRKAYDIN 2.KADEME BOLU
80 GÜNEŞ DARICA 1.KADEME İZMİR
81 GÜZİN YALÇIN 2.KADEME MERSİN
82 HAKAN AKGÜN 2.KADEME BURSA
83 HAKAN ÖZDEN 2.KADEME ESKİŞEHİR
84 HAKAN YILDIRIM 1.KADEME ANKARA
85 HAKAN YURDAKOŞ 1.KADEME İSTANBUL
86 HAMED SAYYAD GHANBARİ   İSTANBUL
87 HARUN MİHRİOĞLU 2.KADEME İZMİR
88 HASAN İŞYAR 2.KADEME MUĞLA
89 HATİCE DURUKAN 1.KADEME ANKARA
90 HAYRİ YALÇIN 2.KADEME ANKARA
91 HÜLYA TAŞER 2.KADEME İZMİR
92 HÜSEYİN ESİNBAY 2.KADEME BALIKESİR
93 HÜSEYİN HAKAN AYBERK 2.KADEME İZMİR
94 IEVGENII  MYKULOVIC   İSTANBUL
95 İBRAHİM BACAK 2.KADEME KONYA
96 İBRAHİM AHMET ANT 2.KADEME ANKARA
97 İPEK İREM ÜLKÜ 3.KADEME MANİSA
98 İSMAİL HAKKI KILINÇ 2.KADEME BOLU
99 KADER ÇELİK 2.KADEME KONYA
100 KADİR AKTAŞ 2.KADEME KAYSERİ
101 KADİR ATAKAN AKÇAY 2.KADEME ADANA
102 KAMİL ÖZDEMİR 2.KADEME İSTANBUL
103 KEMAL ARDA KURT 2.KADEME ANKARA
104 KENAN GÖNDER 3.KADEME ANKARA
105 KOREL YILDIZ 1.KADEME İSTANBUL
106 KÜBRA ÖZER KILIÇ 3.KADEME TEKİRDAĞ
107 LEVENT TEMEL 1.KADEME KOCAELİ
108 LUTFİ ESER 2.KADEME AFYONKARAHİSAR
109 MEHMET ONAY 1.KADEME BURSA
110 MEHMET KARADUMAN 2.KADEME KAHRAMANMARAŞ
111 MEHMET ALİ DAYANÇ 3.KADEME BALIKESİR
112 MEHMET ALİ CENGİZ 1.KADEME ADIYAMAN
113 MERAL GÖREN 3.KADEME İSTANBUL
114 MERT UZUNAY 2.KADEME BURDUR
115 MERVE KIZILDAĞ 2.KADEME ANKARA
116 MUCAHİD GÜRBÜZELİ 2.KADEME OSMANİYE
117 MUHAMMED ESER 2.KADEME AFYONKARAHİSAR
118 MUHAMMED CAN ÇİÇEK 2.KADEME ANKARA
119 MURAT NARİN 3.KADEME İSTANBUL
120 MURAT ŞAHABETTİNOĞLU 1.KADEME ANKARA
121 MURAT KANLI 2.KADEME İSTANBUL
122 MURAT YILDIRIM 1.KADEME ANKARA
123 MURTAZA BERKAN ANIL 1.KADEME ANTALYA
124 MUSTAFA USLULAR 3.KADEME ESKİŞEHİR
125 MUSTAFA KALENDER 2.KADEME ANKARA
126 MUSTAFA ARSLAN 2.KADEME ANKARA
127 MÜCAHİT BARTO 2.KADEME BATMAN
128 NACİ KALKAN 2.KADEME İZMİR
129 NAZİKE GİZEM BAYINDIR 2.KADEME KONYA
130 NESRİN ATMACA 1.KADEME BALIKESİR
131 NEVZAT DUMANOĞLU 2.KADEME ERZURUM
132 NİHAL GÜMÜŞ SENCER 2.KADEME KAHRAMANMARAŞ
133 NİSANUR ÖZKALAYCI 2.KADEME ADIYAMAN
134 NURÇİN ÖCEK 1.KADEME İZMİR
135 NURİ BERKAY KAYA 2.KADEME BURDUR
136 OĞUZHAN ŞİMŞEK 1.KADEME ANKARA
137 OĞUZHAN TAŞKESEN 2.KADEME ANKARA
138 OKAN KARADENİZ 2.KADEME MERSİN
139 ONUR ATMACA 2.KADEME BALIKESİR
140 OSMAN ULUZAMBAK 2.KADEME BURSA
141 OSMAN YALÇIN 3.KADEME MERSİN
142 OZAN SARI 2.KADEME ANKARA
143 ÖMER KILIÇ 3.KADEME KOCAELİ
144 ÖZDEM ASLAN 2.KADEME İSTANBUL
145 ÖZLEM AKKAYA 2.KADEME AFYONKARAHİSAR
146 RAGIP BERENT ÖCEK 2.KADEME İZMİR
147 RECEP KOÇ 3.KADEME ANKARA
148 RUMEN  MARINOV KAMADZHIEV   ANKARA
149 RÜYA BEYHAN 1.KADEME MUĞLA
150 SAMET TORLAK 2.KADEME BARTIN
151 SAMİ BURAK ŞENOL 2.KADEME SAMSUN
152 SELAMİ AKTAŞ 2.KADEME TRABZON
153 SELÇUK DÖNERKAYA 2.KADEME MERSİN
154 SEMA ECE 1.KADEME BURSA
155 SEMRA AYDIN 2.KADEME İSTANBUL
156 SERAP TABAKOĞLU 2.KADEME SAKARYA
157 SERCİN KOSOVA 2.KADEME İZMİR
158 SERTAÇ TAHA GÜLDAŞ 3.KADEME İSTANBUL
159 SİBEL KILIÇ 2.KADEME TOKAT
160 SİBEL ERGÜL 2.KADEME BURSA
161 SİNAN KURAM 1.KADEME İSTANBUL
162 SÜLEYMAN KARAKURT 2.KADEME İZMİR
163 SÜMEYYE GÜNAÇ 1.KADEME TEKİRDAĞ
164 ŞEBNEM TOPALLAR 1.KADEME İSTANBUL
165 ŞENAY DENİZ 1.KADEME TEKİRDAĞ
166 TAHA YİĞİT ARSLAN 1.KADEME ANKARA
167 TAMER GÖKÇE 2.KADEME ANKARA
168 TOLGA GÖKALP 1.KADEME İZMİR
169 TUGAY TURHAN 1.KADEME BALIKESİR
170 TURGAY TÜMKUŞ 2.KADEME KOCAELİ
171 TURGAY CANER 2.KADEME KOCAELİ
172 UĞUR AÇIKEL 2.KADEME BURSA
173 UĞUR BARTU HAKTANIR 1.KADEME ANKARA
174 UMUT ULUSALOĞLU 1.KADEME İSTANBUL
175 ÜNAL IŞILAK 1.KADEME ANKARA
176 VELİ ÇAKMAK 2.KADEME ADIYAMAN
177 YAĞMUR CESUR 3.KADEME ANKARA
178 YALÇIN KIRSIRTLI 1.KADEME BURSA
179 YASEMİN YELTEKİN 1.KADEME ANKARA
180 YASİN TARIM 2.KADEME KIRIKKALE
181 YAVUZ YÜCEL ELİMSA 1.KADEME ANKARA
182 YELİZ İÇEN ÇUTUR 2.KADEME İSTANBUL
183 YILDIRIM KARAKARTAL 1.KADEME ANTALYA
184 YİĞİT AKDENİZ 2.KADEME ANTALYA
185 YİĞİT DEMİR 2.KADEME ANKARA
186 YİĞİT ALİ DÖRTBUDAK 1.KADEME İSTANBUL
187 YUNUS SAVAŞ 2.KADEME ADIYAMAN
188 YUNUS KURTULUŞ 1.KADEME İZMİR
189 YUSUF BARSBUĞA 3.KADEME KONYA
190 ZERRİN ÖZER 2.KADEME MALATYA
191 ZEYNEP YALÇIN 1.KADEME İSTANBUL
- Vizeli antrenör listesinde isimleri yayınlanmayan antrenörler eksik evraktan ve vize bedellerini yatırmadıklarından dolayı geç vize dönemine kalmışlardır.

- İlk defa antrenör kartı alacak antrenörlerimiz kart bedellerini online ödeme portalı üzerinden yatırdıktan sonra federasyon personeli Yasin AKTAŞ ile iletişime geçebilirler.

- Federasyon Online Sporcu Bilgi Sisteminde vize aktivasyonunuz yoksa federasyon bilgi işlem birimi ile iletişime geçiniz.

Eskrimciler Bolu'da Kampta

Hoş Geldin 2021!