2022 Vizeli Antrenör Listesi

TÜRKİYE ESKRİM FEDERASYONU
2022 YILI VİZELİ ANTRENÖR LİSTESİ
Abdulaziz Saydut 2.KADEME VAN
Abdullah Çelik 2.KADEME HAKKARİ
Ahmet Emin Karpuzcu 2.KADEME KONYA
Ahmet Hakan Hayber 2.KADEME ADIYAMAN
Ali Dağdevirentürk 2.KADEME ANKARA
Ali Nazmi Şekerci 3.KADEME ANKARA
Ali Şükrü Şahin 1.KADEME İZMİR
Ali Yasin Bayram 3.KADEME KASTAMONU
Ali Yavuz Özşen 2.KADEME İSTANBUL
Alican Aydın 2.KADEME BURSA
Alper Akkuş 2.KADEME MERSİN
Alperen Furkan Ekenler 1.KADEME KONYA
Alpkan Şahin 1.KADEME ANKARA
Arda Birtan Yılmaz 1.KADEME BURSA
Arda Öktem  1.KADEME İSTANBUL
Aslan Yavuz Şir 1.KADEME ANKARA
Aslı Kanlı 1.KADEME İSTANBUL
Atakan İslam Hezer 2.KADEME ESKİŞEHİR
Atanur İsmail Erim 1.KADEME KOCAELİ
Ateş Mükremin Yaylıoğlu 4.KADEME İSTANBUL
Aybüke Öztürkmen Alsulu 2.KADEME ANKARA
Ayhan Çakmur 3.KADEME ANTALYA
Ayhan Ece 1.KADEME BURSA
Ayşe Bekiroğlu 4.KADEME BURSA
Ayşe Nuran Gürbüzeli 2.KADEME OSMANİYE
Aziz Yılmaz 1.KADEME ANKARA
Barış Övünç 3.KADEME BURSA
Batuhan Sarsılmaz 2.KADEME İSTANBUL
Belkıs Koç 2.KADEME MALATYA
Bengi Topkaya 1.KADEME ANTALYA
Begüm Su BALTACIOĞLU 1.KADEME İSTANBUL
Berke Ayberk 2.KADEME İZMİR
Berke Bilsel Karabulut 1.KADEME ANTALYA
Betül Fatma Alabaş 2.KADEME ADIYAMAN
Beyza Demiray 1.KADEME ANKARA
Beyza Halvacıay 1.KADEME KONYA
Bogdan Horeanu   ANKARA
Bumin Kağan Özdemir 2.KADEME ERZURUM
Burak Beşiroğlu 2.KADEME SAKARYA
Burak Oray 2.KADEME İZMİR
Burak Özdemir 3.KADEME SİVAS
Büşra Nur Adalıoğlu 1.KADEME ESKİŞEHİR
Büşra Varol Öztürk 3.KADEME TRABZON
Can Aydın 2.KADEME İSTANBUL
Candemir Hasan Coşkun 1.KADEME ANKARA
Cem Şahi 2.KADEME BALIKESİR
Ceyda Taşkıran 3.KADEME ANKARA
Cihat Aktaş 2.KADEME ANKARA
Coşkun Gökdemir 3.KADEME TRABZON
Çiğdem Abaza 2.KADEME ESKİŞEHİR
Damir Sayfutdinov   İSTANBUL
Deniz Soykan 1.KADEME İZMİR
Derya Torun 1.KADEME ANKARA
Doğukan Kalkan 2.KADEME İZMİR
Duygu Sarıtaş 2.KADEME ANTALYA
Ebru Daştan 2.KADEME SAKARYA
Ece Peşli Güçlü 2.KADEME DİYARBAKIR
Eda Kılıç 2.KADEME KOCAELİ
Eda Okay 1.KADEME ANKARA
Edanur Bilgin Kayıkçı 2.KADEME KARABÜK
Ege Karakurt 1.KADEME İSTANBUL
Egemen Acar 1.KADEME ANKARA
Emir Özkurt 2.KADEME İSTANBUL
Emir Şendut 2.KADEME İZMİR
Emre Badem 2.KADEME KONYA
Emre Çokal 2.KADEME ANKARA
Emre Işık 3.KADEME İSTANBUL
Emre Yağmur Karakaş 2.KADEME ANKARA
Enes Emre Mıstak 2.KADEME KARABÜK
Enes Ozan Güreş 2.KADEME ESKİŞEHİR
Engin Kılıç 2.KADEME SAMSUN
Engin Özçelik 1.KADEME MUĞLA
Erdoğan Kızıldağ 4.KADEME ANKARA
Erhan Kaya 2.KADEME ELAZIĞ
Erkan Malay 1.KADEME İZMİR
Esra Munzur 2.KADEME MERSİN
Faruk Ziya Akgümüş 1.KADEME İSTANBUL
Fatih Güneş 2.KADEME ANKARA
Fatih Mehmet Ağlamaz 2.KADEME ADIYAMAN
Farhad Sayyad Ghanbari   İSTANBUL
Fatima İbrahimova 1.KADEME KASTAMONU
Ferhat Çiçekçi 2.KADEME ANKARA
Figen Heper 1.KADEME ESKİŞEHİR
Figen Ülkü 1.KADEME MANİSA
Furkan Unutan 2.KADEME ZONGULDAK
Gabriela Dumitru 2.KADEME İSTANBUL
Gökçe Deniz Er 2.KADEME ANKARA
Gökhan Akyalçın  2.KADEME İSTANBUL
Görkem Bekbulat 2.KADEME İSTANBUL
Güçlü Çötok 2.KADEME İSTANBUL
Gülşah Türkaydın 2.KADEME BOLU
Güneş Darıca 1.KADEME İZMİR
Güzin Yalçın 2.KADEME MERSİN
Hakan Akgün 2.KADEME BURSA
Hakan Özden 2.KADEME ESKİŞEHİR
Hakan Yıldırım 2.KADEME ANKARA
Hamed Sanaei   İSTANBUL
Hamed Sayyad Ghanbari   İSTANBUL
Harun Mihrioğlu 2.KADEME ANKARA
Hasan İşyar 3.KADEME MUĞLA
Hatice Durukan 1.KADEME ANKARA
Hayri Yalçın 2.KADEME ANKARA
Hilmi Taha Ekenler 1.KADEME KONYA
Hülya Taşer 3.KADEME İZMİR
Hüseyin Esinbay 2.KADEME BALIKESİR
Hüseyin Hakan Ayberk 2.KADEME İZMİR
Ievgenii Mykulovich   İSTANBUL
İbrahim Ahmet Ant 2.KADEME ANKARA
İbrahim Bacak 2.KADEME KONYA
İlknur Sütbakan 2.KADEME BURSA
İpek İrem Ülkü 4.KADEME MANİSA
İsmail Hakkı Kılınç  2.KADEME BOLU
Kader Çelik 2.KADEME KONYA
Kader Yıldırım 2.KADEME BURSA
Kadir Aktaş 2.KADEME KAYSERİ
Kamil Özdemir 2.KADEME İSTANBUL
Kemal Arda Kurt 2.KADEME ANKARA
Kenan Gönder 4.KADEME ANKARA
Korel Yıldız 1.KADEME İSTANBUL
Kübra Özer Kılıç 3.KADEME TEKİRDAĞ
Lal Erman 1.KADEME İZMİR
Levent Temel 1.KADEME KOCAELİ
Leyla Azizova   ANTALYA
Lütfi Eser 2.KADEME AFYONKARAHİSAR
Mehmet Ali Cengiz 1.KADEME ADIYAMAN
Mehmet Ali Dayanç 3.KADEME ELAĞIZ
Mehmet Karaduman 2.KADEME KAHRAMANMARAŞ
Mehmet Onay 1.KADEME BURSA
Mehmet Tezcan 1.KADEME BOLU
Meral Gören 3.KADEME İSTANBUL
Mert Uzunay 2.KADEME BURDUR
Merve Kızıldağ 2.KADEME ANKARA
Mine Şengül 2.KADEME İSTANBUL
Mucahid Gürbüzeli 2.KADEME OSMANİYE
Muhammed Anasız 2.KADEME ESKİŞEHİR
Muhammed Can Çiçek 2.KADEME GAZİANTEP
Muhammed Taşar 1.KADEME ANTALYA
Murat Kanlı 2.KADEME İSTANBUL
Murat Narin 3.KADEME İSTANBUL
Murat Şahabettinoğlu 2.KADEME ANKARA
Murat Yıldırım 1.KADEME ANKARA
Murtaza Berkan Anıl 1.KADEME ANTALYA
Mustafa Arslan 2.KADEME ANKARA
Mustafa Deniz Üstün 2.KADEME İSTANBUL
Mustafa Kalender 2.KADEME ANKARA
Mustafa Uslular 3.KADEME ESKİŞEHİR
Mücahit Barto 2.KADEME BATMAN
Naci Kalkan 2.KADEME İZMİR
Nazike Gizem Bayındır 2.KADEME KONYA
Nejat Barış Gürcan 1.KADEME İSTANBUL
Nesrin Atmaca 1.KADEME BALIKESİR
Nevzat Dumanoğlu 2.KADEME ERZURUM
Nihal Gümüş Sencer 2.KADEME KAHRAMANMARAŞ
Nihat Yaman 1.KADEME ANKARA
Nisanur Özkalaycı 2.KADEME ADIYAMAN
Nurçin Öcek 1.KADEME İZMİR
Oğuzhan Şimşek 1.KADEME ANKARA
Oğuzhan Taşkesen 3.KADEME ANKARA
Okan Karadeniz 2.KADEME MERSİN
Onur Atmaca 2.KADEME BALIKESİR
Osman Uluzambak 2.KADEME BURSA
Osman Yalçın 3.KADEME MERSİN
Ozan Sarı 2.KADEME ANKARA
Ömer Kılıç 4.KADEME KOCAELİ
Özdem Aslan 3.KADEME İSTANBUL
Özlem Akkaya 2.KADEME AFYONKARAHİSAR
Ragıp Berent Öcek 2.KADEME İZMİR
Recep Koç 3.KADEME ANKARA
Remziye Varol 2.KADEME TRABZON
Rumen Marinov KAMADZHIEV   ANKARA
Rüya Beyhan 2.KADEME MUĞLA
Samet Koç 2.KADEME MALATYA
Samet Torlak 2.KADEME BARTIN
Sami Burak Şenol 2.KADEME SAMSUN
Selami Aktaş 3.KADEME TRABZON
Selçuk Dönerkaya 2.KADEME MERSİN
Sema Ece 1.KADEME BURSA
Semra Aydın 2.KADEME İSTANBUL
Serap Tabakoğlu 2.KADEME SAKARYA
Sercin Kosova 3.KADEME İZMİR
Serdar Kalkan 1.KADEME İSTANBUL
Sertaç Taha Güldaş 3.KADEME İSTANBUL
Sevgi Er 1.KADEME ESKİŞEHİR
Sibel Akçay Ergül 2.KADEME BURSA
Sibel Kılıç 2.KADEME TOKAT
Sinan Kuram 2.KADEME İSTANBUL
Süleyman Karakurt 2.KADEME İZMİR
Sümeyye Günaç 1.KADEME TEKİRDAĞ
Şebnem Topallar 1.KADEME İSTANBUL
Şenay Deniz 1.KADEME TEKİRDAĞ
Şenay Güner 2.KADEME ANKARA
Tamer Gökçe 3.KADEME ANKARA
Taylan Şahin 1.KADEME ANKARA
Tolga Gökalp 1.KADEME İZMİR
Tugay Turhan 1.KADEME BALIKESİR
Turgay Caner 2.KADEME KOCAELİ
Turgay Tümkuş 2.KADEME KOCAELİ
Uğur Açıkel 2.KADEME BURSA
Uğur Bartu Haktanır 1.KADEME ANKARA
Umut Ulusaloğlu 1.KADEME İSTANBUL
Ünal Işılak 1.KADEME ANKARA
Veli Çakmak 2.KADEME ADIYAMAN
Vera Güner 1.KADEME TEKİRDAĞ
Yağmur Cesur 4.KADEME ANKARA
Yalçın Kırsırtlı 1.KADEME BURSA
Yasemin Yeltekin 2.KADEME ANKARA
Yasin Tarım 2.KADEME KIRIKKALE
Yavuz Yücel Elimsa 1.KADEME ANKARA
Yeliz İçen Çutur 2.KADEME İSTANBUL
Yıldırım Karakartal 2.KADEME ANTALYA
Yiğit Akdeniz 2.KADEME ANTALYA
Yiğit Demir 2.KADEME ANKARA
Yunus Kurtuluş 1.KADEME İZMİR
Yunus Savaş 2.KADEME ADIYAMAN
Yusuf Barsbuğa 3.KADEME KONYA
Zerrin Özer 2.KADEME MALATYA
Gül Bircan 2.KADEME DENİZLİ
Zeynep Yalçın 2.KADEME İSTANBUL
Kadir Atakan Akçayq 1.KADEME ADANA