ALTUNSOY: “ESKRİMDEKİ BU BİRLİKTELİK VE AZİM BİRDEN FAZLA OLİMPİYAT KOTASI GETİRECEKTİR”

ALTUNSOY: “ESKRİMDEKİ BU BİRLİKTELİK VE AZİM BİRDEN FAZLA OLİMPİYAT KOTASI GETİRECEKTİR”

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy ve Fatih Uysal Antalya'da 2 Eylül'den bu yana devam eden Uluslararası Olimpik Hazırlık Kampımızı ziyaret ederek, sporcularımızla bir araya geldi. Ziyaretinde, eskrimdeki birliktelik ve azmin önemine değinen Altunsoy, “Bunun sonucunda eskrimde birden fazla olimpiyat kotası alacağımıza inanıyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2019-09-16 at 17.29.49

 

Kampta millilerimizle bir araya gelen Altunsoy, sporcularımızla sohbet ederek onların talep ve isteklerini sordu. Olimpiyat kota sürecinde bulunan sporcularımızın durumları hakkında güncel bilgiler alan Altunsoy, Olimpik havuz sporcularına olan inancını dile getirerek, onlara her konuda destek olmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

WhatsApp Image 2019-09-16 at 17.29.49 (3)

 

Bununla birlikte Ankara Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) kalan sporcularımızla da görüşen Altunsoy, sporcularımızın istekleri ve sorunları hakkında detaylı bilgiler alarak, TOHM'un hedef ve yakın gelecekte hayata geçirilecek projelerini de sporcularımızla paylaştı.

 

WhatsApp Image 2019-09-16 at 17.29.49 (2)

 

Sporcularımıza, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun selamını ileten Altunsoy, “Kamp ortamı mükemmel. Böylesine bir kamp ortamının sponsorluk şeklinde Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından sağlanması oldukça önemli. Ayrıca kampta 8 TOHM sporcusunun olması da bizi çok mutlu ediyor. Milli takımlarımızın TOHM sporcularımızdan oluştuğunu görmek bizim için ayrı bir önem taşıyor” diye konuştu.

 

WhatsApp Image 2019-09-16 at 17.29.49 (1)

 

Sayın Ömer Altunsoy ve Fatih Uysal'a teşriflerinden dolayı teşekkür ediyoruz…

 

WhatsApp Image 2019-09-16 at 17.29.48