Ankara’da Flöre Rüzgarı

Ankara’da Flöre Rüzgarı

Ankara, 27-29 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen ‘U10-U12-U14 Flöre Açık Turnuva' ve ‘Gençler Flöre Federasyon Kupası'nda Türkiye'nin 11 ilinden 536 eskrimciye ev sahipliği yaptı. Altındağ Belediyesi Karapürçek Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen organizasyonda ‘10-12 ve 14 yaş altı' 441 flöreci üç gün boyunca madalya mücadelesi verirken; 95 genç flöreci ise iki gün süren heyecan dolu karşılaşmalarda kupa için pistlerde ter döktü. Organizasyonda dereceye giren sporcular madalya ve kupa sevinci yaşadı.

 

GENC KIZLAR FLORE

 

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2019-2020 faaliyet takviminde yer alan ‘U10-U12-U14 Flöre Açık Turnuva' ve ‘Gençler Flöre Federasyon Kupası'na, ‘Adıyaman, Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Muğla ve Tekirdağ' illerinden eskrimciler katıldı.

 

GENC ERKEK FLORE

 

Açık Turnuva ve Federasyon Kupası'nda dereceye giren sporcular madalya, kupa ve başarı sertifikalarını; TEF Başkan Vekili Ahmet Hakan Hayber, TEF Genel Sekreteri Yılmaz Portakal, TEF Teknik Kurul Üyesi Mustafa Uslular ve MHK Üyesi Uluslararası Hakem Abdussamet Arslan'ın elinden aldı.

 

U14 KIZ FLORE

 

U14 ERKEK FLORE

 

U12 KIZLAR FLORE

 

U12 ERKEK FLORE

 

U10 KIZLAR FLORE

 

U10 ERKEK FLORE

 

27-29 ARALIK GENEL BAŞARI SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:

U10-U12-U14 FLÖRE AÇIK TURNUVA:

U14 ERKEKLER FLÖRE
1-Cem Güneş (Marmara Eskrim SK)
2-Ege Babacan (İzmir Ferdi)
3-Erin Yalçın (Çankaya Eskrim SK)
3-Kıvanç Kırtay (Balıkesir Eskrim SK)
5-Halim Yiğit Ünver (Balıkesir Eskrim SK)
6-Ali Eren Girgin (Bursa Ferdi)
7-Mert Kırdar (ANOKES SK)
8-Kağan Ziya Aydın (Marmara Eskrim SK)

 


U14 KIZLAR FLÖRE
1-Selin Naz Topçu (İzmir Ferdi)
2-Tuana Atmaca (Balıkesir Eskrim SK)
3-Begüm Şahabettinoğlu (Ankara Ferdi)
3-İlayda Bengisu Güler (Gölbaşı Anadolu Lisesi SK)
5-Ada Arıkan (İstanbul Ferdi)
6-Ceylin Gülışık (Balıkesir Eskrim SK)
7-Bahar Deniz Acar (Fethiye Eskrim SK)
8-Umay Özgüner (İzmir Ferdi)

 


U12 ERKEKLER FLÖRE
1-Ahmed Turgut Anbarlılar (Altınyurt SK)
2-Arda Barış Demircan (Altınyurt SK)
3-Doruk Tosun (Ankara Ferdi)
3-Nikita Görgülü (Marmara Eskrim SK)
5-Issa Ameur Ould (Muğla Ferdi)
6-Yiğit İlkan Aşçı (ASP GSPK)
7-Melik Ata Boz (Fethiye Eskrim SK)
8-Güneş Ali Dilber (Altınyurt SK)

 


U12 KIZLAR FLÖRE
1-Alara Atmaca (Balıkesir Eskrim SK)
2-Elvin Gülışık (Balıkesir Eskrim SK)
3-Nilim Karavelioğlu (Marmara Eskrim SK)
3-Serra Gülin Gençoğlu (Bursa Ferdi)
5-Ece Gizem Huriel (ANOKES SK)
6-Berra Şimal Çakmak (İstanbul Ferdi)
7-Zeynep İpek Pehlivan (Altınyurt SK)
8-Eda Ustabay (Çankaya Eskrim SK)

 


U10 ERKEKLER FLÖRE
1-Emre Ameur Ould (Muğla Ferdi)
2-Güneş Ali Dilber (Altınyurt SK)
3- Ömer Poyraz Oğuztüzün (Ankara Ferdi)
3-Poyraz Ali Ekici (İzmir Ferdi)
5-Kuzey Aydemir (Marmara Eskrim SK)
6-Kerem Özdoğan (İzmir Ferdi)
7-Baran Efe Avcı (Fethiye Eskrim SK)
8-Tuna Öztürk (Marmara Eskrim SK)

 

U10 KIZLAR FLÖRE

1-Rüya Kalkan (Marmara Eskrim)

2-Mira Yurdakul (Ankara Ferdi)
3-Begüm Erel (Kadıköy Eskrim SK)
3-Meryem Irmak Dündar (Çankaya Eskrim SK)
5-Ada Küfeciler (Bursa Ferdi)
6-Sidelya Güler (Gölbaşı 75. Yıl Cihan SK)
7-Tuğçe Baş (Fethiye Eskrim SK)
8-Güliz Derin Manavoğlu (Eskişehir Ferdi)

 


GENÇLER FLÖRE FEDERASYON KUPASI:

GENÇ KIZLAR FLÖRE
1-Alisa İsbir (Ankara Ferdi)
2-Almıla Birçe Durukan (Ankara Ferdi)
3-Nazlı Ceren Alioğlu (Ankara Ferdi)

Genel Sonuçlar için tıklayınız.

GENÇ ERKEKLER FLÖRE
1-Poyraz Tuncer (Altınyurt SK)
2-Turhan Berke Külcü (Marmara Eskrim SK)
3-Utku Özyalçın (Altınyurt SK)

Genel Sonuçlar için tıklayınız.

 

Turnuva Bülteni için tıklayınız

Eskrim için yollardayız

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun