Başkan Atalı Sporcularımızı Kampta Ziyaret Etti

Başkan Atalı Sporcularımızı Kampta Ziyaret Etti

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de başlayan ‘Büyükler Dünya Kupası Milli Takım Hazırlık Kampı'nda sporcularımız çalışmalarını yoğun tempoyla sürdürüyor. Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) Teknik Kurul ve Olimpiyat Koordinatörü Recep Koç ile birlikte kampı ziyaret eden ve sporcularla bir araya gelen TEF Başkanı Prof. Dr. Murat Atalı, “Yeni sezonda da, uluslararası arenada sporcularımıza çok güveniyorum. Büyük bir gayret ve inançla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemize gurur yaşatacağımız günleri iple çekiyoruz. Sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

 

‘Ukrayna, Azerbaycan ve Kazakistan Milli Takımları' ile birlikte kamp yapan sporcularımız arasında; “Iryna Shchukla, Nisanur Erbil, Deniz Selin Ünlüdağ, Fatma Zehra Köse, Enver Yıldırım, Irmak Duvan, Tuğçe Rana Kaya, Gökçe Sena Üstün, Begüm Alkaya, Muhammed Anasız ve Muhammed Furkan Kalender” yer alıyor.

 

Milli Takım Başantrenörü Valery Shturbabin ile Antrenörler Emre Çokal ve Hakan Yıldırım gözetiminde çalışmalarını sürdüren Milliler; kamp programı kapsamında günde 2'şer saatlik iki antrenman ve bireysel derslerin yanı sıra, her akşam analiz toplantıları yapıyor.

23 Şubat'tan bu yana devam eden kamp, 7 Mart'ta sona erecek.

 

WhatsApp Image 2021-02-27 at 13.08.52

WhatsApp Image 2021-02-27 at 13.08.52 (2)

WhatsApp Image 2021-02-27 at 13.08.52 (1)