Epe Coşkusu Osmaniye’de Yaşandı

Epe Coşkusu Osmaniye’de Yaşandı

Osmaniye, 18-19 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen ‘U10-U12-U14 Epe Açık Turnuva'da Türkiye'nin 15 ilinden 338 eskrimciye ev sahipliği yaptı. Tosyalı Kapalı Spor Salonu'nda (Tosyalı Arena) düzenlenen organizasyonda ‘10-12 ve 14 yaş altı' 338 epeci, toplam 6 kategoride iki gün boyunca madalya mücadelesi verdi. Turnuvada dereceye giren sporcular kürsü sevinci yaşadı.

 

U14 ERKEKLER EPE

 

U14 KIZLAR EPE

 

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2019-2020 faaliyet takviminde yer alan ‘U10-U12-U14 Epe Açık Turnuva'ya, ‘Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kocaeli, Mersin, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Trabzon' illerinden eskrimciler katıldı.Turnuvada dereceye giren sporcular madalya ve başarı sertifikalarını; Müsabaka Gözlemcisi Milli Hakem Ahmet Emin Karpuzcu, Eskrim Osmaniye İl Temsilcisi Mücahid Gürbüzeli ve Tosyalı Spor Salonu Tesis Amiri Ekrem Sönmez'in elinden aldı.

 

U12 ERKEK EPE

U12 KIZLAR EPE_1

 

U10 ERKEKLER EPE_1

 

U10 KIZLAR EPE_1

 

 Osmaniye Turnuvası Müsabaka Bülteni için tıklayınız.

18-19 OCAK GENEL BAŞARI SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:



U14 ERKEKLER EPE
1-Cengizhan Öner (Alanya SK)
2-Mert Şekerci (Antalya Ferdi)
3-Deniz Fergan Öztürk (TED SK)
3-Alihan Çağın Öncü (Mersin Eskrim SK)
5-Ahmet Atilla Yavaş (İzmir Ferdi)
6-Yiğit Çetinkaya (Alanya SK)
7-Mert Ahmet Koç (Alfa Eskrim SK)
8-Tuna Aykut (Alfa Eskrim SK)



U12 KIZLAR EPE
1-Yasemin Toktaş (Alfa Eskrim SK)
2-Berru Dağlı (İstanbul Ferdi)
3-Berra Canbolat (Evo Eskrim SK)
3-Nisan Dinçel (İstanbul Ferdi)
5-Karin Durmuş (Evo Eskrim SK)
6-Ege Çot (Antalya Ferdi)
7-Merve Bolat (Evo Eskrim SK)
8-Eda Ustabay (Çankaya Eskrim SK)

 

 

U10 ERKEKLER EPE
1-Sarp Araydın (Çankaya Eskrim SK)
2-Can İbrahimoğlu (Çankaya Eskrim SK)
3-Alperen Sağlam (Trabzon SK)
3-Kaan Sıdalı (Mersin Eskrim SK)
5-Süha Keşap (Trabzon SK)
6-Kaan Toprak Orhan (Çankaya Eskrim SK)
7-Mehmet Emir Çil (İstanbul Ferdi)
8-Ali Kaynak (Ayberk Eskrim SK)

 

 

U12 ERKEKLER EPE
1-Göksu Mert Oran (İzmir Ferdi)
2-Doruk Erolçevik (Alanya SK)
3-Onur Saraçoğlu (Ayberk Eskrim SK
3-Kaan Tarakçıoğlu (İstanbul Ferdi)
5-İsmail Ege Atalan (İstanbul Ferdi)
6-Cem Ege Ekrem (TED SK)
7-Sergen Can (Ankara Ferdi)
8-Kağan Çokparlamış (Kahramanmaraş Eskrim SK)

 



U14 KIZLAR EPE
1-Nilahsen Erten (Alfa Eskrim SK)
2-Fahriye Elif Korkmaz (Ankara Ferdi)
3-Naz Gökkaya (Antalya Ferdi)
3-Berru Dağlı (İstanbul Ferdi)
5-Özgü Nehir Hamat (Alfa Eskrim SK)
6-Duru Fazlıoğlu (Kocaeli B.B. Kağıt SK)
7-Yasemin Toktaş (Alfa Eskrim SK)
8-Nisan Dinçel (İstanbul Ferdi)

 

 

U10 KIZLAR EPE
1-Yankı Ergünay (İstanbul Ferdi)
2-Nil Aksan (İstanbul Ferdi)
3-Berrak Yalçınkaya (TED SK)
3-Elif Nisan Sağlam (Trabzon SK)
5-Şebnem Su Orhan (Çankaya Eskrim SK)
6-Ela Nur Özışık (Çankaya Eskrim SK)
7-Eda Özbozacıoğlu (Alfa Eskrim SK)
8-Elif Nida Atav (Osmaniye Eskrim SK)

 

Eskrim için yollardayız

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun