Epeciler Antalya’da Buluştu

Epeciler Antalya’da Buluştu

Antalya ev sahipliğinde 23-24 Kasım tarihlerinde düzenlenen ‘U10-U12-U14 Epe Açık Turnuvası' TUI Magic Life Jacaranda Otel'de iki gün süren karşılaşmaların ardından sona erdi. Türkiye'nin 12 ili ve Azerbaycan'dan 10-12 ve 14 yaş altı toplam 267 eskrimciyi Antalya'da buluşturan turnuvada toplam 6 kategoride gerçekleştirilen mücadele sonucu dereceye giren sporcular madalya sevinci yaşadı.

U10 KIZLAR EPE

 

u14 erkek epe

 

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2019-2020 faaliyet takviminde yer alan turnuvada, ‘Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Denizli, Erzurum, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Osmaniye, Sakarya ve Samsun'un yanı sıra Azerbaycan'dan da 16 sporcu madalya için pistlerde ter döktü.

U14 KIZLAR EPE

 

u12 kizlar epe

 

Heyecan dolu karşılaşmaların ardından rakiplerini yenerek kürsüde yer alma hakkı kazanan başarılı sporcular madalya ve başarı sertifikalarını TEF Teknik Kurul Üyesi Yusuf Barsbuğa, TEF Organizasyon Kurulu Üyesi Turgay Caner ve Eskrim İl Temsilcisi Yiğit Akdeniz'in elinden aldı.

U12 ERKEK EPE

 

u10 erkek epe

 

 

Antalya Epe Açık Turnuva Müsabaka Bülteni için tıklayınız.

 

23-24 KASIM GENEL MADALYA SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:



U14 ERKEKLER EPE
1-Mert Şekerci (Antalya Ferdi)
2-Deniz Fergan Öztürk (TED SK)
3-Göksu Mert Oran (İzmir Ferdi)
3-Tuna Aykut (Alfa Eskrim SK)
5-Mertali Ulutaş (Antalya Ferdi)
6-Baturalp Aldemir (Antalya Ferdi)
7-Hasanali Orkhan Rüstem (AZERBAYCAN)
8-Genç Saraçaydın (İstanbul Ferdi)



U12 KIZLAR EPE
1-Yasemin Toktaş (Alfa Eskrim SK)
2-Dila Naz Eken (Efsane Eskrim SK)
3-Berru Dağlı (İstanbul Ferdi)
3-Elmira Ataş (Darıca JSK)
5-Nur Efşan Can (Antalya Ferdi)
6-Zeynep Özşener (Alfa Eskrim SK)
7-Ege Çot (Antalya Ferdi)
8-Eda Ustabay (Çankaya Eskrim SK)

 

U10 ERKEKLER EPE

1-Sarp Araydın (Çankaya Eskrim SK)

2-Ali Eymen Şahin (Darıca JSK)
3-Emre Demir Güngör (Denizli Ferdi)
3-Kaan Kurt (Afyonkarahisar Ferdi)
5-Can İbrahimoğlu (Çankaya Eskrim SK)
6-Fatih Atakan Gönültaş (Erzurum GSK)
7-Servet Shamil Tamay (Antalya Ferdi)
8-Mehmet Alptuğ Demir (Efsane Eskrim SK)

 

U12 ERKEKLER EPE
1-Göksu Mert Oran (İzmir Ferdi)
2-Mehmet Bertuğ Çeçen (Çankaya Eskrim SK)
3-Batıhan Çelebi (Antalya Ferdi)
3-Çağan Aslan Çelikkayalı (Alfa Eskrim SK)
5-Kuzey Bakırsoy (Alfa Eskrim SK)
6-Toprak Çağın Giray (Alfa Eskrim SK)
7-İsmail Ege Atalan (İstanbul Ferdi)
8-Tevfik Yiğit Güngör (İstanbul Ferdi)

 


U14 KIZLAR EPE
1-Bahar Erkun (Antalya Ferdi)
2-Sıla Yüzer (Antalya Ferdi)
3-Dila Naz Eken (Efsane Eskrim SK)
3-Naz Gökkaya (Antalya Ferdi)
5-Nilahsen Erten (Alfa Eskrim SK)
6-Elif Işılak (Angora Pars Eskrim SK)
6-Ege Çot (Antalya Ferdi)
8-Peri Şentürk (Antalya Ferdi)

 

U10 KIZLAR EPE
1-Berrak Yalçınkaya (İstanbul Ferdi)
2-Nil Aksan (İstanbul Ferdi)
3-Ela Üstündağ (Efsane Eskrim SK)
3-Beril Ece Karacan (Angora Pars Eskrim SK)
5-Ada Ardıç Karaçor (Konya Eskrim SK)
6-Ela Nur Özışık (Çankaya Eskrim SK)
7-Derin Göçer (Angora Pars Eskrim SK)
8-Talya Üresin (Antalya Ferdi)

 
 

 

Eskrim için yollardayız

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun