ESKRİM 4. KADEME BAŞ ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMİ hk.

ESKRİM 4. KADEME BAŞ ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMİ

 

 

Eskrim 4. Kademe Baş Antrenör Uygulama Eğitimi Programı 18 Aralık- 28 Aralık 2023 tarihleri arasında Ankara (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) Eskrim Salonunda ) ilinde yapılacaktır.

4.KADEME BAŞ ANTRENÖR UYGULAMA EĞİTİMİ KURSUNA KATILACAKLARDA ARANACAK ŞARTLAR

 

-Türkiye Eskrim Federasyonu Eskrim Antrenör Eğitim Talimatında belirtilen hususlar geçerlidir.( Federasyon>Mevzuatlar>Antrenör Eğitim Talimatı)

Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Antrenör Eğitimi Yönetmeliği gereğince kurslara sadece;

-Kademe temel eğitim sınavını başarıyla tamamlayanlar katılabileceklerdir.

-Kursa katılmak isteyen kursiyerlerin başvurularını ve ödemelerini en geç son başvuru tarihi ve saatine kadar “Spor Bilgi Sistemi (E-devlet)” üzerinden yapmaları gerekmektedir. (E-Devlet) Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli: E-Devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/ Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Kurs Başvurusu/ Bilgilendirme/Başvuru Bilgileri (Bu sekmeden yalnızca Kademe-Federasyon- Branş- Kurs Sekmeleri Seçilecek) Alt Branş sekmesini seçmeyiniz, daha sonra yönlendirmeleri takip ederek tüm kısımları doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz E-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri whatsapp grubu linki üzerinden gerçekleşecektir. Mail adresinizin yanlış olması halinde oluşacak aksaklıklarda sorumluluk tamamen katılımcıya aittir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtmiş olduğunuz E-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

 

 

DİKKAT!

-REFERANS veya TC KİMLİK NUMARASI ile TEB (Türk Ekonomi Bankasına) hesabına Kurumsal Ödeme Spor Genel Müdürlüğü Eskrim Federasyonu kurs başvurusu yapılacağı belirtilerek yapılacaktır (söylenen işlem banka görevlisine iletilmediği takdirde banka havale ücreti kesmektedir).

-TEB bankamatiklerinden de kurumsal ödemeler sekmesinden ödeme yapılmaktadır.

 

 

Federasyon IBAN numaralarına direk havale, EFT veya banka şubesinden ödeme yapılmayacaktır. Ödemelerin en geç 15.12.2023 tarihi saat 18:00'a kadar yapılması gerekmektedir.

Sistem kapandıktan sonra işlem alınamamaktadır.

-Kurs için başvuru evrakları otomatik olarak E-devlet kapısı, Spor Bilgi Sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

-Kursiyerlerin başvuru ve ödemeyi yapmaları kursa kabulü anlamına gelmemektedir.-Kursun üst katılımcı sayısı olan 50 kontenjanı dolması halinde Eskrim Federasyonu Eğitim Talimatı Madde 7/3 te yer alan sıralama göz önünde bulundurulacaktır.

-Yeterli başvuru olmaması durumunda kurs ileri bir tarihe ertelenecektir.

-Kursiyerler eğitim için kullanacakları malzemeleri yanlarında getirmek zorundadırlar.(Antrenör ceketi, maske, eldiven ve silah).Eskrim ceketi ile gelen antrenörler antrenör ceketini temin edene kadar kursa kesinlikle kabul edilmeyecek ve devamsızlığından sayılacaktır.

-MAĞDURİYET YAŞAMAMANIZ ADINA LÜTFEN KURS KAYITLARINIZI SON GÜN VE SAATE BIRAKMAYINIZ.

 

EĞİTİM PROGRAMI

Yüz yüze uygulama eğitiminin başlayacağı tarih ve saatte tüm kursiyerlerin Ankara Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezinde Eskrim Salonunda gerekli ekipmanları ile hazır bulunmaları gerekmektedir.

18.12.2023 Pazartesi tarihinden 28.12.2023 Perşembe tarihine kadar olan eğitimler teorik ve uygulama eğitimi olarak yapılacaktır.

28.12.2023 Perşembe tarihinde uygulama sınavı yapılacaktır.

Kursun sağlıklı yürütülebilmesi, iletişimin sağlanması ve paylaşımlar açısından lütfen gruba dahil olunuz.

 

 

 

Kurs Ücreti                                                      : 4. Kademe 4000 TL

Kayıt Tarihleri                                                 : 05 Aralık-15 Aralık 2023

Kurs Derslerinin Başlangıç Tarihi               : 18.12.2023 Pazartesi

Kurs Derslerinin Bitiş Tarihi                         : 28.12.2023 Perşembe

Kurs Uygulama Sınavı                                  : 28.12.2023 Perşembe

 

Kurs İrtibat: Kenan Gönder 

Tel: +90 (312) 255 11 61

       +90-533-464-13-78 (Mesai Saatleri İçerisinde 09: 00-18: 00)

Mail adresi: egitim@eskrim.org.tr