Flöreciler Kocaeli’de Buluştu

Flöreciler Kocaeli’de Buluştu

Kocaeli ev sahipliğinde 5-6 Ekim tarihlerinde düzenlenen “U10&U12&U14 ve Büyükler Flöre Açık Turnuvası” iki gün süren maçların ardından sona erdi. Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2019-2020 faaliyet takviminin ikinci turnuvasında, ‘10, 12, 14 yaş altı ve büyükler' yaş kategorilerinde 500'ü aşkın eskrimci Kocaeli Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda piste çıkarak madalya mücadelesi verdi.

 

IMG_8953

 

DSCF7528

 

Turnuva toplam 8 kategoride, centilmenliğin ön planda olduğu keyifli karşılaşmalara, heyecan dolu kürsü mücadelesine tanıklık etti. Adıyaman, Ankara, Balıkesir, Burdur, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin ve Muğla olmak üzere Türkiye'nin 11 ilinden 537 eskrimcinin pistte ter döktüğü turnuvada, başarılı sporcular madalya sevinci yaşadı.

 

DSCF7543

 

Başarılı sporcular madalyalarını Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, İzmit Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Engin Yaşar, TEF Yönetim Kurulu Üyesi Halit Bostancı, TEF Genel Sekreteri Yılmaz Portakal ve U.A. Hakem Cansu Tor Kadıoğlu'nun elinden aldı.

 

IMG-20191005-WA0005

 

4

 

6

 

3

 

7

 

8

 

 

1_1

 

5

 

w

Kocaeli Turnuva Bülteni için tıklayınız. 

 

5- 6 EKİM GENEL MADALYA SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR: 

 
U14 ERKEKLER FLÖRE
1-Cem Güneş (Marmara Eskrim SK)
2-Ali Efe Karadeniz (Altınyurt SK)
3-Kıvanç Kırtay (Balıkesir Eskrim SK)
3-Halim Yiğit Ünver (Balıkesir Eskrim SK)
5-Ayberk Külcü (Fethiye Eskrim SK)
6-Ali Eren Girgin (Bursa Ferdi)
7-Kağan Ziya Aydın (Marmara Eskrim SK)
8-Ege Babacan (İzmir Ferdi)



U10 ERKEKLER FLÖRE
1-Emre Ameur Ould (Muğla Ferdi)
2-Güneş Ali Dilber (Altınyurt SK)
3- Kuzey Aydemir (Marmara Eskrim SK)
3-Kerem Özdoğan (İzmir Ferdi)
5-Rüzgar Nurver (Çankaya Eskrim SK)
6-Bulut Ali Yıldız (Marmara Eskrim SK)
7-Ömer Özateşler (Altınyurt SK)
8-Kuzey Harmancı (Göztepe SK)

 

U12 KIZLAR FLÖRE
1-Alara Atmaca (Balıkesir Eskrim SK)
2-Nilim Karavelioğlu (Marmara Eskrim SK)
3-Elvin Gülışık (Balıkesir Eskrim SK)
3-Serra Gülin Gençoğlu (Bursa Ferdi)
5-Ece Gizem Huriel (ANOKES SK)
6-Berra Şimal Çakmak (İstanbul Ferdi)
7-Lila Baltalı (Marmara Eskrim SK)
8-Damla Erolcay (TED SK)


BÜYÜK KADINLAR FLÖRE
1-Alisa İsbir (Ankara Ferdi)
2-Lal Ertün (Marmara Eskrim SK)
3-Nazlı Ceren Alioğlu (Ankara Ferdi)
3-Firuze Ayşen Güneş (Angora Pars Eskrim SK)

 

U10 KIZLAR FLÖRE
1-Begüm Erel (Kadıköy Eskrim SK)
2-Defne Coşgunçay (İstanbul Ferdi)
3-Elif Ada Yıldız (Marmara Eskrim SK)
3-Rüya Kalkan (Marmara Eskrim SK)
5-Mira Yurdakul (Ankara Ferdi)
6-Nil Kırtay (Balıkesir Eskrim SK)
7-Tuğçe Baş (Fethiye Eskrim SK)
8-Ada Küfeciler (Bursa Ferdi)


U14 KIZLAR FLÖRE
1-Elif Su Ay (Fethiye Eskrim SK)
2-Tuana Atmaca (Balıkesir Eskrim SK)
3-Neziha Aslı Aksoy (Bursa Ferdi)
3-İlayda Bengisu Güler (Gölbaşı Anadolu Lisesi SK)
5-Lidya Koçgazi (Fethiye Eskrim SK)
6-Bahar Deniz Acar (Fethiye Eskrim SK)
7-İpek Özırak (İstanbul Ferdi)
8-Irmak Çarpışır (Altınyurt SK)
 
U12 ERKEKLER FLÖRE
1-Ahmed Turgut Anbarlılar (Altınyurt SK)
2-Nikita Görgülü (Marmara Eskrim SK)
3-Arda Barış Demircan (Altınyurt SK)
3-Emre Ameur Ould (Muğla Ferdi)
5-Onur Şengül (Göztepe SK)
6-Yiğit İlkan Aşçı (ASP GSPK)
7-Issa Ameur Ould (Muğla Ferdi)
8-Doruk Tosun (Ankara Ferdi)
 
BÜYÜK ERKEKLER FLÖRE
1-Tevfik Burak Babaoğlu (İstanbul Ferdi)
2-Turhan Berke Külcü (Marmara Eskrim SK)
3-Mustafa Burak Çufadar (AESK)
3-Alp Eyüpoğlu (Altınyurt SK)

Eskrim için yollardayız

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun