Hakem Görevlendirmeleri hk.

Federasyonumuzun 2019 - 2020 yılı faaliyet programında yer alan yurt içi turnuvaları için MHK tarafından görevlendirilen hakem bilgileri aşağıdadır. Görevlendirilen hakemlerin görev kabullerini 15 Kasım 2019 Cuma Günü saat 12:30 ' a kadar mhk@eskrim.org.tr mail adresine mail göndermeleri gerekmektedir. 

 

Antalya U-10, U-12, U-14 Epe A.T.

23 - 24 Kasım 2019  Antalya

No Adı Soyadı Kademesi Bölgesi
Göz. Yusuf Barsbuğa Milli Hakem Konya
1 Merve Güristan Milli Hakem Afyon
2 Muhammed Eser Milli Hakem Afyon
3 Mustafa Keser Milli Hakem Afyon
4 Muhammed Can Çiçek Milli Hakem Ankara
5 Yıldırım Karakartal Milli Hakem Antalya
6 Mert Uzunay Milli Hakem Burdur
7 Burak Söğüt Milli Hakem Eskişehir
8 Yücel Ekici Milli Hakem Konya
9 Ali Ege Say Milli Hakem Mersin
10 Beyza Halvacıay İl Hakemi Konya
11 Dilara Ilıkkan İl Hakemi Konya
12 Hilmi Taha Ekenler İl Hakemi Konya

 

Yıldız Flöre Fed. Kupası ve Büyükler Kılıç T.Ş

14 – 15 Aralık 2019 Adana 

No Adı Soyadı Kademesi Bölgesi
Göz. Ilgın Güçlüer Sürekçigil U.A Hakem Ankara
1 Abdussamet Arslan U.A Hakem Ankara
2 Begümhan Şeker U.A Hakem Ankara
3 Kemal Arda Kurt U.A Hakem Ankara
4 Cem Oray U.A Hakem İzmir
5 Cansu Tor Kadıoğlu U.A Hakem Mersin
6 Barış Güler Milli Hakem Adıyaman
7 Muhammed Can Çiçek Milli Hakem Adıyaman
8 Atakan İslam Hezer Milli Hakem Ankara
9 Buğra Aker Yılmaz Milli Hakem Ankara
10 Adnan Özsanat Milli Hakem İstanbul
11 Emre Badem Milli Hakem Konya
12 İbrahim Bacak Milli Hakem Konya
13 Kaan Çalışkan Milli Hakem Mersin
14 Övgü Doğruyol Milli Hakem Mersin
15 Resul Emre Öntürkler Aday Hakem Adıyaman

 

Ankara U-10, U-12, U-14 Kılıç A.T. ve Veteran A.T.

07 - 08 Aralık 2019 Ankara 

No Adı Soyadı Kademesi Bölgesi
Göz. Kemal Arda Kurt U.A Hakem Ankara
1 Atakan İslam Hezer Milli Hakem Ankara
2 Buğra Aker Yılmaz Milli Hakem Ankara
3 Muhammed Can Çiçek Milli Hakem Ankara
4 Yalın Şahin Milli Hakem Ankara
5 Muhammed Anasız Milli Hakem Eskişehir
6 Yasemin Yeltekin Milli Hakem Eskişehir
7 Bera Burak Ağgez İl Hakemi Ankara
8 H. Adil Aytaç İl Hakemi Ankara
9 Melisa Beyza Sözen İl Hakemi Ankara
10 Tuyan Çalık İl Hakemi Ankara
11 Umut Kaya İl Hakemi Ankara
12 Kuzey Kümük İl Hakemi Bursa
13 Melis Sarıçam İl Hakemi Bursa
14 Ezgi Turhal İl Hakemi Kastamonu
15 Hande Yağmur Demirbaş İl Hakemi Kastamonu

 

Trabzon U-10, U-12, U-14 Epe A.T.

07 - 08 Aralık 2019 Trabzon

No Adı Soyadı Kademesi Bölgesi
Göz. Mehmet Şafak Milli Hakem Eskişehir
1 Muhammed Eser Milli Hakem Afyon
2 Yücel Ekici Milli Hakem Konya
3 Bumin Kaan Özdemir İl Hakemi Erzurum
4 Alperen Ekenler İl Hakemi Konya
5 Büşra Varol İl Hakemi Trabzon
6 Remziye Varol İl Hakemi Trabzon
7 Seda Kavanoz İl Hakemi Trabzon
8 M.Mustafa Güner Aday Hakem Erzurum
9 Doğukan Akbulut Aday Hakem Trabzon
10 Sinem Çalık Aday Hakem Trabzon

 

Yıldızlar Epe Fed. Kup. Ve Gençler Kılıç T.Ş.

21 - 22 Aralık 2019 Samsun

 

No Adı Soyadı Kademesi Bölgesi
Göz. Abdussamet Arslan U.A Hakem Ankara
1 Begümhan Şeker U.A Hakem Ankara
2 Kemal Arda Kurt U.A Hakem Ankara
3 Cem Oray U.A Hakem İzmir
4 Ali İhsan Güristan Milli Hakem Afyon
5 Mustafa Keser Milli Hakem Afyon
6 Atakan İslam Hezer Milli Hakem Ankara
7 Mert Uzunay Milli Hakem Burdur
8 Burak Söğüt Milli Hakem Eskişehir
9 Enes Ozan Güreş Milli Hakem Eskişehir
10 Muhammed Anasız Milli Hakem Eskişehir
11 Emre Badem Milli Hakem Konya
12 N. Gizem Bayındır Milli Hakem Konya
13 Bumin Kaan Özdemir İl Hakemi Erzurum
14 Kader Çelik İl Hakemi Konya
15 Büşra Varol İl Hakemi Trabzon
16 Remziye Varol İl Hakemi Trabzon
17 Seda Kavanoz İl Hakemi Trabzon
18 Doğukan Akbulut Aday Hakem Trabzon

Eskrim için yollardayız

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun