Adıyaman Gölbaşı’nda düzenlenen Cumhuriyet Eskrim Flöre Açık Turnuvası ilk gün sonuçları

Adıyaman Gölbaşı’nda düzenlenen Cumhuriyet Eskrim Flöre Açık Turnuvası ilk gün sonuçları

Federasyonumuzun 2018-19 faaliyet takviminde yer alan Cumhuriyet Açık Eskrim Turnuvası flöre kategorisinde Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde bugün oynanan müsabakalarla başladı.

Dereceye giren sporcular ve kulüpleri şu şekilde oluştu.

U14 ERKEKLER FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Batuhan Mazlumoğlu (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Arda Tarımcı (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

BRONZ MADALYALAR
3.Poyraz Ege İlman (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)
3.Hikmet Deniz Yıldız (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)
5.Erez Deniz Yokuş (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)
6.Emre Akıalp (TED Spor Kulübü/İstanbul)
7.Tan Sezer (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)
8.Deniz Yiğit Koç (Gölbaşı 75. Yıl Cihan Spor Kulübü/Adıyaman)

U12 KIZLAR FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.İlayda Bengisu Güler (Gölbaşı Anadolu Lisesi Spor Kulübü/Adıyaman)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Ela Morhayim (İstanbul Ferdi)

BRONZ MADALYALAR
3.Ece Gizem Huriel (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)
3.Elif Yalçın (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)
5.Ada Şerifsoy (TED Spor Kulübü/İstanbul)
6.Nida Emine Atla (Gölbaşı Anadolu Lisesi Spor Kulübü/Adıyaman)
7.Nilsu Çakır (Mersin Eskrim Spor Kulübü/Mersin)
8.Lila Baltalı (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)

U10 ERKEKLER FLÖRE

ALTIN MADALYA
1.Doruk Tosun (Ankara Ferdi)

GÜMÜŞ MADALYA
2.Hakkı Rüzgar Elvan (İstanbul Ferdi)

BRONZ MADALYALAR
3.Güneş Ali Dilber (Altınyurt Spor Kulübü/İstanbul)
3.Ege Tuna Karaören (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)
5.Kuzey Aldemir (Marmara Eskrim Spor Kulübü/İstanbul)
6.Kerem Özdoğan (İzmir Ferdi)
7.Kemal Egemen Oğuz (Gölbaşı Anadolu Lisesi Spor Kulübü/Adıyaman)
8.Emre Şahin (Osmaniye Eskrim Spor Kulübü/Osmaniye)

U14 erkekler flöre kategorisinde dereceye giren sporcular madalyalarını Teknik Kurul ve Olimpiyat koordinatörümüz Recep Koç'un, U12 kızlar flörede Gölbaşı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Rıfat Elçi'nin, U10 erkekler flörede ise Başkan Vekilimiz Ahmet Hakan Hayber'in elinden aldı.

Turnuva yarın oynanacak müsabakalarla sona erecek.

Estonya'dan Madalya ile Döndük

Bursa'da Kupa Sahipleri Buldu