Ankara’da Eskrim Şöleni Sona Erdi

Ankara’da Eskrim Şöleni Sona Erdi

Ankara ev sahipliğinde 7-8 Aralık tarihlerinde düzenlenen “U10-U12-U14 Kılıç Açık ve Veteranlar V1-V2-V3 Epe&Flöre&Kılıç Açık Turnuvaları” Keçiören Taha Akgül Spor Salonu'nda iki gün süren karşılaşmaların ardından sona erdi. Türkiye'nin 18 ilinden hem minik hem de veteran eskrimcileri bir araya getiren turnuvada; epe, flöre ve kılıç branşlarında 72 veteran sporcu, kılıç branşında ise ‘10-12 ve 14 yaş altı' 596 eskrimci dereceye girebilmek için ter döktü. Başarılı sporcular madalya sevinci yaşadı.

V3 KADINLAR FLORE

V3 ERKEK FLORE

V3 ERKEKLER KILIC

V3 ERKEK EPE

V2 KADINLAR KILIC

V2 KADINLAR FLORE

V2 ERKEKLER KILIC

V2 KADINLAR EPE

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2019-2020 faaliyet takviminde yer alan turnuvada,  “Adana, Adıyaman, Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Muş, Uşak, Van ve Zonguldak” illerinden eskrimciler kürsü mücadelesi verdi.Heyecan dolu karşılaşmaların ardından dereceye giren sporculara madalya ve başarı sertifikalarını TEF Genel Sekreteri Yılmaz Portakal, TEF Eğitim Kurulu Koordinatörü Kenan Gönder, TEF Teknik Kurul Üyesi Barış Övünç, TEF Organizasyon Kurul Üyesi Turgay Caner, TEF Teknik Kurul Üyesi Yusuf Barsbuğa, Müsabaka Gözlemcisi Uluslararası Hakem Abdussamet Arslan verdi.

V2 ERKEK FLORE

V2 ERKEK EPE

V1 KADINLAR EPE

V1 KADINLAR EPE

V1 KADINLAR KILIC

V1 ERKEKLER KILIC

V1 ERKEKLER EPE

U14 KIZLAR KILIC

V1 ERKEK FLORE

U14 ERKEKLER KILIC

U10 KIZLAR KILIC

U12 KIZLAR KILIC

u12 erkek kilic

U10 ERKEKLER KILIC

 

 

Ankara Açık Kılıç Turnuva Bülteni için tıklayınız.

 

7-8 ARALIK MADALYA SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:


V1 ERKEKLER KILIÇ
1-Barış Övünç (Bursa ferdi)
2-Hakan Özden (Eskişehir Demirspor Kulübü)
3-Yasin Tarım (Eylül Eskrim SK)
3-Serkan Kavzan (İstanbul ferdi)

V2 ERKEKLER KILIÇ
1-Arif Hikmet Şener (ANOKES)
2-Ahmet Doğanay (Coşkun GSK)

V3 ERKEKLER KILIÇ
1-Ethem Altan Ünsal (Manisa ferdi)

V1 KADINLAR KILIÇ
1-Derya Doğanay (Coşkun GSK)
2-Özlem Yılmaz (Eylül Eskrim SK)
3-Didem Ceylan (Eskişehir Demirspor Kulübü)
3-Neslihan Andıç (Eskişehir Demirspor Kulübü)

V2 KADINLAR KILIÇ
1-Zeliha Meziyet Şen (Eskişehir Demirspor Kulübü)

V1 ERKEK FLÖRE
1-Burak Uzel (İstanbul ferdi)
2-Güçlü Çotok (İstanbul ferdi)
3-Ahmet Hakan Hayber (Yavuz İ.O. SK)
3-Atakan Akçay (Adana ferdi)

V2 ERKEK FLÖRE
1-Sedat Tunçay (AESK)

V2 KADINLAR FLÖRE
1-Armağan Karabulut Aloe (ODTÜ SK)

V3 KADINLAR FLÖRE
1-Sibel Yıldırım (TED SK)

V3 ERKEKLER FLÖRE
1-Mehmet Özmen (Ankara ferdi)


U14 ERKEKLER KILIÇ
1-Enes Talha Kalender (Ankara ferdi)
2-Demir Çilingir (İstanbul ferdi)
3-Arda Tanerler (Bursa ferdi)
3-Bora Takeş (Bursa ferdi)
5-Nedim Semih Mescioğlu (Bursa ferdi)
6-Hüseyin Ergin (Zonguldak ferdi)
7-Uras Macit (Eskişehir Demirspor Kulübü)
8-Toprak Altınçekiç (ASP GSPK)

U12 KIZLAR KILIÇ
1-Deniz Duvan (Vişnelik TESK)
2-İrem Güner (ICT SK)
3-Beren Yağmur Koçkaya (Pars Eskrim GSK)
3-Özde Kopan (Zonguldak ferdi)
5-Elif Damla Gülebastı (İzmir Büyükşehir Bel. GSK)
5-Ece Öztürk (TED SK)
7-Ecrin Duru Başkalar (Eskişehir Demirsspor Kulübü)
8-Elçin Aslan (Zonguldak ferdi)

U10 ERKEKLER KILIÇ
1-Ertürk Selim Coşkun (ANOKES)
2-Tuna Çulhacı (Eskişehir Demirspor Kulübü)
3-Ömer Kağan Uzun (Kdz. Ereğli Eskrim SK)
3-Ziya Arda Osmanağaoğlu (Parat Ripost)
5-Onur Özgen (Pars Eskrim GSK)
6-Can Özerdem (Parat Ripost)
7-Emir Karagülle (ICT SK)
8-Cihan Okyanus Tarakçı (İstanbul ferdi)

U12 ERKEKLER KILIÇ
1-Efe Barış (ASP GSPK)
2-Arda Akalın (Vişnelik TESK)
3-Yiğit Ayaz (Bursa ferdi)
3-Alp Deniz Öcek (İzmir Büyükşehir Bel. GSK)
5-Candeniz Berrak (ANOKES)
6-Poyraz Kümük (ASP GSPK)
7-Tuna Kerem Özgür (Bursa ferdi)
8-Uluç Eke Güven (İzmir Büyükşehir Bel. GSK)
V1 ERKEKLER EPE
1-Alper Irkıl Karaçor (Konya Eskrim SK)
2-Osman Serkan Hızlı (Konya Eskrim SK)
3-Şafak Özcan (Konya Eskrim SK)
3-Yasin Doğan (TED SK)
V1 KADINLAR EPE
1-Mine Şengül (TED SK)
2-Sibel Galyoncu (BFM GSK)
3-Emel Eken (Konya Eskrim SK)
3-Birsel Şeker (Konya Eskrim SK)

V2 KADINLAR EPE
1-Berrune İlimsever (TED SK)
2-Armağan Karabulut Aloe (ODTÜ SK)
3-Figen Yılmaz (Angora Pars Eskrim SK)
U14 KIZLAR KILIÇ
1-Alara Çermen (Pars Eskrim GSK)
2-Nehir Yıldırım (Bursa ferdi)
3-Ayça Keleş (Vişnelik TESK)
3-Ecrin Çimen (Samsun Eskrim SK)
5-Adriana Luna Petrini (Açı GSK)
6-Defne Çelik (Parat Ripost)
7-Ayşe Betül Doğan (Zonguldak ferdi)
7-Ekin Haykır (İzmir ferdi)

U10 KIZLAR KILIÇ
1-Aden Ela Özgül (ICT SK)
2-Zeynep Aytekin (Başkent Eskrim SK)
3-Rüzgar Nil Cihan (Vişnelik TESK)
3-Sude Naz Vural (Çubuk Anka GSK)
5-Elif Zeren Eşsiz (Eskişehir Demirspor Kulübü)
6-Maya Zağyapan (Açı GSK)
7-Esin Ergin (Kdz. Ereğli Eskrim SK)
8-Alya Nehir Özoğul (Kdz. Ereğli Eskrim SK)
V2 ERKEKLER EPE
1-Ahmet Gökhan Dizioğlu (TED SK)
2-Aydın Kahraman (BFM GSK)
3-Murat Şahabettinoğlu (Çankaya Eskrim SK)
3-Celal Mert Aslan (AESK)

V3 ERKEKLER EPE
1-Cem Şahi (Kocaeli Büyükşehir Bel. Kağıt SK)
2-Ethem Altan Ünsal (Manisa ferdi)

Eskrim için yollardayız

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun