Trabzon Minik ‘Epe’cileri Ağırladı

Trabzon Minik ‘Epe’cileri Ağırladı

Trabzon, geçtiğimiz hafta sonu (7-8 Aralık) düzenlenen ‘U10-U12-U14 Epe Açık Turnuva'da minik eskrimcilere ev sahipliği yaptı. Yomra Jimnastik Spor Kompleksi'nde toplam 6 kategoride iki gün süren heyecan dolu karşılaşmaların ardından dereceye giren sporcular kürsü sevinci yaşadı.

U14 KIZLAR EPE

U14 ERKEK EPE_1

 

Türkiye Eskrim Federasyonu (TEF) 2019-2020 faaliyet takviminde yer alan turnuvada, “Ankara, Antalya, Erzurum, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kocaeli, Mersin, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas ve Trabzon” illerinden, ‘10- 12 ve 14 yaş altı' 283 eskrimci madalya için pistlerde ter döktü.

U12 ERKEKLER EPE

U12 KIZLAR EPE

 

Kıyasıya mücadelenin ardından rakiplerini yenerek kürsüde yer alma hakkı kazanan başarılı sporcular madalya ve başarı sertifikalarını; Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Yomra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cengiz Aydoğdu, Eskrim Trabzon İl Temsilcisi Ahmet Faik Öztürk ve Müsabaka Gözlemcisi Milli Hakem Mehmet Şafak'ın elinden aldı.  

U10 KIZLAR EPE

U10 ERKEKLER EPE

 

Epe Açık Turnuvası Müsabaka Bülteni için tıklayınız.

 

 

7-8 ARALIK MADALYA SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:

U12 KIZLAR EPE
1-Berru Dağlı (İstanbul ferdi)
2-Berra Canbolat (EVO Eskrim SK)
3-Yasemin Toktaş (Alfa Eskrim SK)
3-Karin Durmuş (EVO Eskrim SK)
5-Merve Bolat (EVO Eskrim SK)
6-Ege Çot (Antalya ferdi)
7-Ada Lavin Tümtaş (Mersin Eskrim SK)
8-Nil Aksan (İstanbul ferdi)

U10 ERKEKLER EPE
1-Kamil Karslı (Trabzon SK)
2-Alperen Sağlam (Trabzon SK)
3-Cemal Tan Kilimci (Çankaya Eskrim SK)
3-Süha Keşap (Trabzon SK)
5-Ayaz Çot (Antalya ferdi)
6-Mehmet Emir Çil (İstanbul ferdi)
7-Ömer Eren Akbaş (EVO Eskrim SK)
8-Umut Atay (EVO Eskrim SK)

U14 ERKEKLER EPE
1-Cengizhan Öner (Alanya SK)
2-Deniz Fergan Öztürk (TED SK)
3-Mert Ahmet Koç (Alfa Eskrim SK)
3-Mustafa Kemal Göçmen (Antalya ferdi)
5-Deniz Kır (Angora Pars Eskrim SK)
6-Yiğit Çetinkaya (Alanya SK)
7-Engin Deniz Yılmaz (Mersin Eskrim SK)
8-Ahmet Atilla Yavaş (İzmir ferdi)

U12 ERKEKLER EPE
1-Doruk Erolçevik (Alanya SK)
2-Göksu Mert Oran (İzmir ferdi)
3-Onur Saraçoğlu (Ayberk Eskrim SK)
3-Yağız Yazaltın (İstanbul ferdi)
5-Doğuhan Çelebi (Antalya ferdi)
6-İsmail Ege Atalan (İstanbul ferdi)
7-Ege Sezer (İstanbul ferdi)
8-Kerem Gürsu (Antalya ferdi)

U10 KIZLAR EPE
1-Nil Aksan (İstanbul ferdi)
2-Berrak Yalçınkaya (İstanbul ferdi)
3-Beril Ece Karacan (Angora Pars Eskrim SK)
3-Yankı Ergünay (İstanbul ferdi)
5-Defne Ada Sümer (İstanbul ferdi)
6-Gülce Kuruoğlu (EVO Eskrim SK)
7-Zeynep Ela Cebeci (Trabzon SK)
8-Belfin Kara (Trabzon Telekom SK)
U14 KIZLAR EPE
1-Kayra Naz Özcan (Alanya SK)
2-Dalya Kıyıcı (TED SK)
3-İdil Demir (Antalya ferdi)
3-Bahar Erkun (Antalya ferdi)
5-İpek Gürsu (Kocaeli Büyükşehir Bel. Kağıt SK)
6-Nisanur Sağlam (Trabzon SK)
7-Ege Çot (Antalya ferdi)
8-Yasemin Toktaş (Alfa Eskrim SK)

Eskrim için yollardayız

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun