U14 Avrupa Yıldızlar Circuit ve Chocolate Cup Sofya - Bulgaristan Turnuvasi Katilim Islemleri hk.

YURT DIŞI TURNUVALAR KATILIM BEDELLERİ

Federasyonumuz 2018-2019 Faaliyet Programında bulunan (FIE ve CEE) yurtdışı turnuvalara, Federasyon tarafından belirlenen sporcular haricinde, Milli Takım Sporcularının Belirlenmesi ve Temsil Görevi Verilmesi Talimatı hükümlerine göre katılmak isteyen sporcuların Federasyon banka hesabına ödemeleri gereken katılım bedeli ile bu konu ile ilgili tarihler aşağıda belirtilmiştir.

 

CEE U14 Avrupa Yıldızlar Circuit ve U12 Chocolate Cup turnuvaları 09-10 Mart 2019 tarihlerinde Bulgaristan'ın Sofya kentinde yapılacaktır.

 

Katılım bedeli 300 TL dir. Son katılım başvuru tarihi: 18 Şubat 2019

 

Söz konusu turnuvaya katılım göstermek isteyen kafilelere her kategori icin hakem desteği verilecek olup katılım gösteren tüm vizeli antrenör ve sporculara pasaport kullandırılacaktır.

 

Turnuvaya kafileler; kendileri, bölgeleri veya kulüpleri tarafından tüm ulaşım, konaklama, transfer ve maç kayıt ücretleri katılımcılara ait olmak üzere tüm organizasyonlarını yapmakla yükümlüdürler.

 

İlgililere ilanen duyurulur.

 

TÜRKİYE ESKRİM FEDERASYONU  BAŞKANLIĞI

HALKBANK

ŞUBE KODU:1523-GERSAN ŞUBE                                               

HESAP NO:16100002                                                                     

IBAN NO: TR 06 0001 2001 5230 0016 1000 02

 

DİKKAT EDİLECEK KONULAR:

1- Belirtilen katılım bedeli yukarıdaki federasyon hesabına yatırılacaktır.

2- Başvuruların sadece nihalizgi@eskrim.org.tr mail adresine yapılması gerekmektedir (Mailinizin alındığına dair teyit alınmasını rica ederiz).

3- Yukarıda belirtilen turnuvaya katılım gösterecek sporcuların idareci veya antrenörleri de katılım bedeli ödeyerek bu müsabakaya teknik kurul onayı ile katılabilirler.

4- Federasyonumuz talimat ve yönergelerine göre katılım göstermeyen antrenörler ve ilgilisi olduğu sporcu için gereken disiplin işlemi uygulanacaktır.

5-18 Şubat 2019 tarihine kadar yurt dışı turnuvalar katılım formu doldurularak federasyonumuza başvuru yapılması ve bu form ile birlikte Katilim bedeli dekontunun gönderilmesi gerekmektedir.

6-U14 CEE Circuit turnuvasına katılacak olan sporcu ve antrenörlerinin milli takim eşofmanı giymeleri zorunludur.